2737
2734
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

| مشاهده متن کامل بحث + 10225 بازدید | 288 پست
یا الله😐گرخیدممم

تروخدا برامون دعا کنین خانوادمون نمیتونیم دور هم جمع بشیم چون همه باهم حالمون بد میشه الان سه ساله درستو حسابی دور هم نبودیم سه ساله که درگیریم پیش هر دعا نویسی رفتیم گفتن دو تاطلسم یهودی  خیلی قویه کار هر کسی نیست میترسن خیلی هم توضیح نمیدن از ترسشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی اشپزخونه درحال اب خوردن بودم که صدای ناله از طبقه بالا اومد انگار داشتن یکی رو روی زمین میکشیدن 

از اشپزخونه خارج شدم که یهو دوتا از دخترهام که توی حموم قایم شده بودن منو ترسوندن همزمان با همدیگه شروع کردیم به خندیدن درحالی که دراغوش گرفته بودمشون یادم اومد دخترهام اصلا خونه نیستن

@tarsnakstory2z

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

یه مدت هم تو خونمون الکی شیر اب باز میشد . بعد از اون در حیاطمون . شوهرم صبح که میرفت میگفت بخدا قفل میکنم . اما ما که بیدار میشدیم در حیاط چهار طاق باز بود . بالای ۵ بار این اتفاق افتاد برامون . یه مدت هم موهای خودم قیچی شده تو خونه میدیدم 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
2731

یه از خدا بیخبر برا منو خونوادم موکل بد گذاشته بود کلا یه مدت داستان داشتیم من واضح میدیدمشون،قربون امام علی برم یه شب گفتم میسپارمتون به خودش😓راحتم گذاشتن،البته دعام کردم هرشب میزارم کنارم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
این ادم کوتوله هارو منن دیدم،یه شب خوابیده بودم رو تخت از در اتاق اومدن بدو بدو میخواستن منو رو دست ...

درد بگیرن بی ریخت ها 😅😅

بچه ها برا خود منم پیش اومده خاطره ترسناک ی بار نزدیک صب از مسافرت برگشتیم من و همسرم و خابیدیم..ظهر همسرم رفت فوتبال و بهم خبر داد ک داره میره..بعد اینک رفت تو خاب و بیداری بودم ک دیدم همسرم اومد از کنارم رد شد صداش کردم گفتمی لیوان آب بده تشنمه ی نگاه سرد انداخت و بدون هیچ حرفی رفت لز بخچال آب ریخت تو لیوان اورد داد دستم و دوباره از در خونه رفت بیرون..اصلا یادم نبود ک همسرم رفته فوتبال..یکم بعدش دیدم از اتاق صدای مادرم میاد ی صدا مث پچ پچ کردن..صداش زدم گفتم مامان ی پتو برام بنداز خونه سرده..در اتاق باز کرد نگام کرد خیره شده بود بهم باز بدون هیچ حرفی پتو انداخت طرفم و رفت تو اتاق...من باز بیخیال و خابالو گرفتم خابیدم....ولی من ک تو خونه تنها بودم😰ب همسرم زنگ زدم گفتم اوندی خونه قسم ایه خورد ک ن بخدا باشگاهم باشگاهشم خیلی دور بود...مادرمم ک اصلا نبود مسافرت بودن😲😲شاید بگید توهم زدم یا خاب زده شدم ولی من بعد اینک هوشیار شدم هم پتو کنارم بود هم لیوان آب😨😨

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
2740
توی اشپزخونه درحال اب خوردن بودم که صدای ناله از طبقه بالا اومد انگار داشتن یکی رو روی زمین میکشیدن& ...

واقعی بود ؟

شاید بعضی هاتون باور نکنید ولی کل خانوادم طلسم کردن  هممون جن زده شدیم موقع عصبانیت هیچ کنترلی ...

اسپند دود کن تو خونه همه جارو بعد درب وپنجرهارو باز کن بگو به این نیت هرکی هر جادو طلسمی کرده بااین دود از خونه بره باطل بشه علاوه براون واسه جنگ وناراحتی خیلی خوبه باور کن دیگه کوچیکترین بحثی پیش نمیاد

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 

📓 #داستان ترسناک کوتاه :

تنها توی اتاقت نشستی و داری کتاب میخونی…

از زیر تختت صدا میاد تق تق…

بی توجه دوباره شروع میکنی به کتاب خوندن اما دوباره اون صدا رو

میشنوی تق تق…

عصبی میشی و بلند میشی تا ببینی اون زیر چیه اما تا ملافه رو کنار میزنی…

میبینی که اون داره بهت لبخند میزنه…

درحالی که دستش…

دور دهن برادر چهار سالت پیچیده شده…

@tarsnakstory2z

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک
بعدش چی شد

نمدونم منم از تو کانال برداشتم 

سوره جن ۴۰  شب تو خونتون پخش کن به نیت باطل شدن سحر ‌

خواهر کوچیکم برای خواهر بزرگم که حالش بد بود میخوند بالا سرش بدتر میشد صداهای وحشتناکی در می‌آورد  حال خودش هم بد میشد پیش دعا نویس که رفتیم گفت نباید این سوره خونده بشه چون اونا یهودین بدتر اذیت میکنن

یه شب خواب دیدم یه ادم کوتوله دستمو محکم گرفته میگفت ببین هیچوقت ولت نمیکنم با یه خنده کریح،مدتها پیش مامانم میخوابیدم،یه شبم تو خواب دیدم از تختم ینی همونجا که خوابیدم پاشدم رفتم تو هال قشنگ فضای خونمون بود همون تایمی که من خوابیدم منتها تو خواب میدیدم اون فضارو،رفتم تو هال دیدم تو نفر دارن باهم دعوا میکنن یکیشون به اون یکی التماس میکرد ک اسیبی ب من نرسونه احساس ارامش داشتم نسبت بهش اما اون یکی بسیار کریحو زشت و بد دهن بود و مدام بهم فحش میداد ب قدری واضحو ترسناک بود این خواب تا مدتها میترسیدم بخوابم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706