2726
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

10225 بازدید | 288 پست

بچه ها هر کس خاطره ترسناک داره تعریف داره بگرخیم یکم😄میدوستم خوووو😐خانمای باردار نیان❌

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

+عزیزم چرا گریه میکی رفتی سنوگرافی؟

_آره.

+خب بچه پسر بود یا دختر.

_پسر.

+اها دختر میخواستی خو حالا گریه نکن دیگه.

_نه من فقط یه آیفون 21 پرومکس میخواستم.

+خیله خب حالا یه سامسونگ واست میخرم😂😂

نمدونم جالب بود بنظرم  

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک
2728

چی ترسناک تر از ۳ ماه ویار سخت...

چی وحشتناک تر ازعق زدن مدام...

ویار نکشیدی ب این چیزا بخندی😵

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

خواب دیشبم که یه جن همش تو خونمون عود دود میکرد هرچقدر من جمع میکردم باز اون کلی عود روشن میکرد . یه کابوسی بود 😥

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
چی ترسناک تر از ۳ ماه ویار سخت... چی وحشتناک تر ازعق زدن مدام... ویار نکشیدی ب این چیزا بخندی😵

عشقم کشیدم خوبم کشیدم خیییلی سخته..از یکیش تازه خلاص شدم باز الان حاملم😐ولی خب از چیزای ترسناک نمیترسم

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی

یه شب خواب دیدم.......وسط یه سالن بزرگ بودم دوطرفش نایلون کشیده شده بود شبیه بیمارستان بود چندتا دختر روپوش سفید داشتن همزمان پشت نایلون ها سمت من امدن اما منو نمیدیدن من شوکه شده بودم رفتم پشت نایلون نگاه کنم دیدم یه دستگاه بود یه عده رو دست وپاشون رو چرخ کرده بودن جنازها افتاده بود گوشه وکنار.....منم تو این خواب به شدت ترسیده بودم همش نگران بودم اشنا نباشن دلهره داشتم

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2706