2733
2739
عنوان

قرار کاری دوستم با شوهرم!

257 بازدید | 21 پست

شوهرم برای کارشون دنبال یه کارمند میگشتن که دورکاری انجام بده

بطور اتفاقی یکی از دوست های من رو بهش معرفی میکنن

شوهرم هم نمیدونسته این دوست منه

اولین جلسه توی کافی شاپ قرار میذارن

دوستم اونجا بهش آشنایی میده و میگه من همسرت رو میشناسم

تا الان دو سه بار کافی شاپ جلسه کاری داشتن

و توی فضای مجازی هم در مورد کار با هم در ارتباطن

شوهرم به من همه چیز رو میگه 

اما اون دوستم تا به امروز بارها با من صحبت کرده

ولی حتی یک بار به روی خودش نیاورده که با شوهر من در ارتباطه

فکر میکنم که فکر میکنه من در جریان نیستم...

نسبت بهش اصلا احساس خوبی ندارم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اینم بگم که زندگی خوبی نداره و در شرف جدایی هستش...

نمیدونم توقعم بی جاست یا نه

ولی فکر میکنم اگر کرم نداشت یه کلمه به من می‌گفت حداقل که با شوهرم صحبت کرده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
2740

منم همچین حسی گرفتم ازش

چجور دختریه حالا؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

لزومی نداره ،منم برای همسر دوستم غیر مستقیم کار میکردم البته هیچ ارتباطی باهم نداشتیم بینمون یک خانم فاصله بود ولی اصلا با دوستم حرف نمیزدم حتی اشاره هم نمیکردم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

وا، من بودم هم تو کافه زنگ میزدم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706