2733
2734
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

| مشاهده متن کامل بحث + 10225 بازدید | 288 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرم ساعت ۵ صبح میره سر کار . یه بار رفت سر کار منم دیدم که رفت . پشت سرش یه ادم کتوله با پاهای خیلی بزرگ چند بار تو خونه بالا سرم اومد و رفت . منم فقط هنگ 😐

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔

شاید بعضی هاتون باور نکنید ولی کل خانوادم طلسم کردن  هممون جن زده شدیم موقع عصبانیت هیچ کنترلی روی خودمون نداریم از همه بدتر خواهر بزرگم که کلا چهرش عوض میشه وجیغ های وحشتناک میکشه خودم یه با رصبح حالم خیلی بد بود انگار خودم نبودم رفتم در حیاط تکون میدادم باز شه برم بیرون ولی نمیدونستم کجا میخوام برم شانس آوردم درب حیاط قفل بود از سرو صدا در شوهرم بیدار شد اومد منو گرفت  لطفا برامون دعا کنین طلسم باطل بشه خوب بشیم به همین شب عزیز

😨😨

اغلب خوابهای ترسناک میبینم....طوریکه گاهی خودم متوجه میشم خوابه تلاش میکنم که بیدار بشم 

یا مثلا همیشه خواب میبینم یکی از اعضای خونواده تو خوابم دونفر شدن یکیشون مدام به فکر کشتن خفه کردن منه .....میگن شبه هستش ولی خوب چون اعضای خونواده هستن بیشتر ترسناکه برام

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2740

من ماجرای ترسناک زیاد دارم،نمیدونم شاید یه چیزایی تو وجودمه که خودم خبر ندارم،اولین تجربمو میگم الان

من بچه بودم یکم اون طرف تر از خونمون دیگه اصلا خونه نبود،بیابون بود کلا بعد مادر من و تعدادی از همسایه ها میرفتن پیاده روی میکردن اون قسمت،یه روز منم اصرار کردم که میخوام بیام،چون خیلی بازیگوش بودم همش چند قدم جلوتر بودم و تا اینکه رسیدم یه قسمتی خسته شدم گفتم بایستم تا مادرم برسه،سرم پایین بود تاسر بلند کردم دیدم دور تا دورم هفت هشت تا سگ خیلی خیلی گنده اروم وایستادن بهم زل زدن،جالبه اصلا نترسیدم،مامانمم که دورادور حواسش بهم بود اصلا واکنشی نشون نداد،فهمیدم مامانم نمیبینه اونارو تو عالم بچگی توجه نکردم ولی واقعا گنده بودن،تا اونا برسن اروم پراکنده شدن و دیگه ندیدمشون

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
شاید بعضی هاتون باور نکنید ولی کل خانوادم طلسم کردن  هممون جن زده شدیم موقع عصبانیت هیچ کنترلی ...

سوره جن ۴۰  شب تو خونتون پخش کن به نیت باطل شدن سحر ‌ 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
شوهرم ساعت ۵ صبح میره سر کار . یه بار رفت سر کار منم دیدم که رفت . پشت سرش یه ادم کتوله با پاهای خیل ...

این ادم کوتوله هارو منن دیدم،یه شب خوابیده بودم رو تخت از در اتاق اومدن بدو بدو میخواستن منو رو دست ببرن،تا اسم خدارو اوردم محو شدن 😐

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2706