2737
2734
شوهرم تعریف میکرد یه بار رفتم داروخانه فروشنده مرد نداشتن ...من هی اینور و اونور رو نگاه میکردم ببین ...

وایی مثل مردا که ازشون بپرسیم فروشنده زن نداری میگه نوار میخایی بال داریا ساده😂😂

شب قدر بود سوم امام بود بعدشم تجربه برا کسایی بشه ک وقت و بی وقت میان مسخره بازی روز خوش عزیزکم

عزیزم سوم امام چه ربطی به شب قدر داره،شب قدر برا شیعه ،نوزدهم بیست یکم و بیست سوم هست (شب نازل شدن قران)سوم اما شب قدر نمیشه،.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشیش داشت خاموش میشد گذاشتم رو حالت ذخیره نیرو ولی بهش نگفتم صب رفته بود سرکار دیده بود گوشیش فقط ۴ ...

خیلی خوب بود😂😂

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
2728
ببخش استاتر جان  تو رو خدا یکی بهم دلداری بده دارم از استرس میمیرم  دیروز رفتیم خونه ماد ...

بُخور سرکه سیب خونگی برای افرادی ک ریشون درگیره، عالیه

روی سه چهار بار شماهم انجام بدین

سر پدر شوهرت بگو با روغن زیتون ماساژ بدن

رو دستمال گلاب بریزن، جلو بینیش بگیرن که استشمام کنه

لبنیات و سردیجات اصلا نخورین

تخم مرغ آبپز با پودر مرزنجوش و فلفل سیاه روزی یبار بخورین

اینا ک دارم بهت میگم

طرفو از تو در آیسیو برگردونده خونه

آدم که چند روز بیمارستان بستری بوده خوب کرده

2740
عزیزم سوم امام چه ربطی به شب قدر داره،شب قدر برا شیعه ،نوزدهم بیست یکم و بیست سوم هست (شب نازل شدن ق ...

حالا هر چی یکی از عزیزامون ک میمیره تا چهلمش عذا میگیریم ینی از امام عزیزتره ی بنده ی گناهکار؟ دیگ بحث نکن ولش نمیخام دیگ این تاپیک بیام

مُرداب از رود پرسید: چ کردی ک زلالی؟! رود گفت: گذشتم..