2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مجردم برای بابامو میگم هرچند که درلحظه خنده‌دار بود یروز صبح از خواب بیدار شدم  دیدم بابا ...

منم هروقت به دیوار یا جای می خورم می گم ببخشید عادتمه   

امروز از دیروز به مرگ نزدیک تریم به خدا چطور . . . ؟
بعضی قدیمیا میگن دیگه یعنی زشته به روش بچه درست کردن اشاره داره 

نه من فکرمیکنم بخاطر همون مرد سالاری قدیم بوده که مردا خیلی ابهت دارن و ارزششون خیلی بالاست نباید اینحوری ابراز محبت کنن مخصوصا اگه بچه دختر باشه،یه عده هم دلشون نمیومده پسرخودشون ببینن که داره قربون یکی دیگه میره،مثلا خواهرمن تازه که نوه ش دنیا اومده بود وقتی  پسرش میگفت به بچه ش ،دورت بگردم،خواهرم ناراحت میشد که پسرش فدای یکی دیگع میشه،البته اصلا به روشون نمیوورد ولی روزای اول حساس بود کمی،بعد عادی شد

2731
تو حالت خوب نیس مریضی توهم میزنی خدا شفات بده..من شاید کمی با لحن تند گفتم ولی منظورم بد نبود حالا ه ...

دوست عزیز کاش شما تاپیک رو ترک میکردین وقتی با عقایدتون سازگار نیست،اینقدر این موضوع رو کش ندید تا تاپیک به جرو بحث کشیده نشه، بخدا یه عده که همه حال روحی خوبی نداریم داریم این تاپیک رو میخونیم وبرا چند لحظه حالمون خوب میشه ،والا بخدا ماهم معتقدیم،نماز روزه میگیریم قران مون هم میخونیم مستحبات وواجباتم بجا میاریم،هرچی سرجای خودش،چرا بدتون میاد چند لحظه شادی دیگران.بخدا من خاطره یکی از این دوستان رو خوندم اینقدر حالم خوب شد که درحق خودش و همسرش دعا کردم(خاطره ساپورت😄

دوست عزیز کاش شما تاپیک رو ترک میکردین وقتی با عقایدتون سازگار نیست،اینقدر این موضوع رو کش ندید تا ت ...

کاری ب شادی کردن کسی ندارم ک گلم اونموقع اون پستارو دیدم ناراحت شدم اخه وقتش نبود تو شبای قدر!! وگرنه من خودم اهل بگو بخندم زیاااااد😉

مُرداب از رود پرسید: چ کردی ک زلالی؟! رود گفت: گذشتم..
2738
ببخش استاتر جان  تو رو خدا یکی بهم دلداری بده دارم از استرس میمیرم  دیروز رفتیم خونه ماد ...

همراه غذا پیاز خام بخورید. آب نمک توی دهان و بینی غرغره کنین. دمنوش گرم بخورین.بخور آب گرم حتما انجام بدین.

کاری ب شادی کردن کسی ندارم ک گلم اونموقع اون پستارو دیدم ناراحت شدم اخه وقتش نبود تو شبای قدر!! وگرن ...

این جا همه مسلمون نیست عزیزم

اگر فک میکنید شما دوس ندارید بخندید تو ازن روزا بهترین و محترم ترین کار این تامیک ترک کنید

نمیشه عقایدمون تو حلق بقیه کنیم

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
کاری ب شادی کردن کسی ندارم ک گلم اونموقع اون پستارو دیدم ناراحت شدم اخه وقتش نبود تو شبای قدر!! وگرن ...

اون موقع که شما گفتید شب قدر نبود،با این وجود بهتر بود بحث رو ادامه نمیدادیدوکسی رو ریپلای نمیکردین،آخه گاهی امربه معروفا برعکس جواب میده و تازه بی حرمتی بیشتری به عقاید میشه،این براتون تجربه بشه. موفق باشی دوستم.🌹

این جا همه مسلمون نیست عزیزم اگر فک میکنید شما دوس ندارید بخندید تو ازن روزا بهترین و محترم ترین کا ...

میدونم همهجا مسلمون نیس راس میگی نباید چیزی میگفتم هرکسی جوابگوی کارای خودشه🌹

مُرداب از رود پرسید: چ کردی ک زلالی؟! رود گفت: گذشتم..

شوهرم تعریف میکرد یه بار رفتم داروخانه فروشنده مرد نداشتن ...من هی اینور و اونور رو نگاه میکردم ببینم فروشنده مرد هست یا نه...بعد به خانمه گفتن فروشنده مرد ندارید؟؟خانمه بهش گفته بود کاندوم میخوای؟ساده یا خاردار؟شوهرم شوک شده بود ....آمد تو ماشین غش کرده بود از خنده