2733
2734
مامانم خونمون بود نمیدونست اینجاس ازحموم لخت درشد می گفت بدن رو ببین جون بابا😂😂😂😂😂باحوله قرمیدا ...

یه کاربری دیگه ای میگفت:

شوهرم نمیدونستم خانوادم تو خونمون، یهو لخت پرید وسط هال،گفت سوپر من وارد میشود ،بعد از اون خانوادم بهش میگن سوپر من.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا باور میکنی من خودم تا عصبیم تو خواب جیغ میکشم اما شوهرم تو عمرش دو بار یبارش حرف زد یبار که این ...

شوهر منم ی بار نصف شبی بیدار شده بهم میگه اون کلنگو میدی دستم منم هاج و واج نگاش کردم بعدشم گرفت خوابید😁😑

.https://harfeto.timefriend.net/16107855742
چه قدر تو خوشگلی😍

😘❤

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤
بخدا، دوستام میگن لابد زن سلیطه دوس داره، چون تو عصبانیتام اینجوری میشه

نخیر ،اون از فشار روحیه که اون جور میشه.

بعضی ها وقتی خیلی خسته میشن اون طور میشن.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740
هیچوقت حسرتشو میخوری؟ منم خیلی درسخون بودم در حدی که حسابان نهایی بیست شدم معدل نهاییم ۱۹ و ۸۰ اما ...

منم از 15 سالگی افسردگی اومد سراغم همیشه شاگرد اول بودم حتی دبیرستان ولی نتونستم کنکور رو اونجور که باید میدادم دانشگاه رفتم رشته ی مورد علاقه ام نبود تمامش کردم و بیکار 

همیشه اضطراب و دلشوره تمام انرژیم رو میگرفت تمرکز نداشتم الان 45 سالمه ولی هیچی از خوشی های زندگی نفهمیدم 

یعنی حکمت خدا چی بود؟

اوایل که تازه عروس بودم هر وقت شوهرم خمیازه میکشید من انگشت اشارمو میزاشتم دهنش🤭 وزود درمیوردم همی ...

منم همیشه انگشت میکنم🤣

ببخش استاتر جان 

تو رو خدا یکی بهم دلداری بده دارم از استرس میمیرم 

دیروز رفتیم خونه مادرشوهرم به اصرار و زنگ که هی بیاید بیاید پدرشوهرم پیره سنش بالاست برادرشوهرم مجرده برده بود پدرشوهرمو حموم 

پدرشوهرم اومد دراز کشید یکم بی حال بود 

همسرم رفت پیش باباش نشست باباش لرزید لرزید 

یکمم سرفه میکرد یه سرفه هم زد تو صورت شوهرم  اینا بردنش بیمارستان 

شوهرم از بیمارستان زنگ زد بهم گفت دکتر میگه ریه ش درگیره کرونا داره بستریش کردن بیمارستان امیر علم  الان من دارم از استرس میمیرم نکنه به شوهرم و من هم انتقال داده بچه ها تو رو خدا کمک 

میگن باید چند روز صبر کنیم چند روز بگذره اگه علائم داشتیم تست بدیم تا اون موقع چیکار کنم چی بخوریم دارم سکته میکنم 

ی بار ی پسره رو اولین بار بود میدیدم هی گفت بوس بده من ریدم بهش و گفتم ن و فلان بد زمستون بود شیشهام ...

سلطاااان عالي بود

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
چند شب پیش فرستادمش داروخونه چن تا دارو بیاره اخریشو نوشته بودم روکین شوهرمم توجه نکرده بود هی گفته ...

واقعا تولدشون یکیه؟

امضاتو میگم

از اینستا ب رونالدو پی ام داده بود ک یکم دلار برام بفرست ب انگلیسی هم بهش گفته بود  

وای یاد کار شوهرم افتادم قبلا اتفاقی دیدم به رامبد جوان دایرکت داده بهش پول قرض بده😂 نگفتم دیدم وضع مالیمون خیلی بد بود

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
ببخش استاتر جان  تو رو خدا یکی بهم دلداری بده دارم از استرس میمیرم  دیروز رفتیم خونه ماد ...

قرص زینک بخور،مایعات فراوون،میوه سبزی گوشت انشاالله ک نگرفتید،اگ  میخای برو تست بزن بگی فامیلتون داشته حتما ازتون میگیرن

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم