2737
2734
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14055 بازدید | 2213 پست
@انیل،ادل     @لئا_     @zxzx     @باب__اس ...

عزیز همون چله که فرشته جان برداشته یاشماجدایین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیز گفتم اسموبنویسن توکل بخدا

انشاالله درست میشه عزیزم درپناه خداوزیر سایه اقاصاحب الزمانمون عج🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز همون چله که فرشته جان برداشته یاشماجدایین

اگر فکر میکنید سحر و... هست. تا چهل روز سوره بقره رو هر روز یکبار بخونید. صداش طوری باشه خونه پخش بشه. عالیه هر چی باشه از بین میره. خودتون هم آروم میشید.

سلام دوستم انشاالله سلامتی وشفای عاجل دختر عزیزمون ،الهی امین،براشون ایت الکرسی خوندم ،اللهم صل علی ...

سلام عزیزم

ممنونم عزیزم

خدا بهت سلامتی بده 

تشکر واقعا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2728
سلام عزیزم ممنونم عزیزم خدا بهت سلامتی بده  تشکر واقعا

سلام عزیزم خواهش میکنم از ته قلبم از خدا شفای عاجل وکامل دخترمون درپناه حق وزیر سایه اقاصاحب الزمانمون میخوام الهی امین .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم.

سلام خواهرای خوبم اعمال امروز انجام شد انشاالله عاقبت بخیر وحاجتمندی هممون الهی آمین.اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل الفرجهم.

نه عزیز اینها بدچیزا هستن ذاتشون خرابه سایه منوخودتیرمیزنن نمیدونم چراخواهرشوهراسحروجادوکردن پدرشوهر ...

همین که الحمدالله خونت جدا شد ازشون نشون دهنده ی اینه که خدا حواسش به تو و زندگیت هست دیگه نگران سحر و جادوی اونا نباش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
2738
وای خدا جون شکرت من هستم❤❤❤❤

خوش اومدی عزیزم

تاپیک مورد نظر تگت کردم از هفتم شروع میشه

سلام عزیزم شرکت کردم از برگشتن سادات جان بی نهایت خوشحالم فرشته عزیزبرنگشتن؟

چرا عزیزم فرشته جان هم برگشت

تاپیک چله رو داری؟یا تگت کنم

ببخشید من الان فرصت کردم بیام پیامارو جواب بدم

خواهری خوبم اعمال دیروز وامروزانجام شد ،سلامتی وظهور آقاجانمون انشاالله الهی آمین.اللهم صل علی محمد ...

قبول باشه عزیز دلم

ان شاالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام بچه ها خوبین ،کدوم تون خبر داشتین فرشته اومده به من نگفتین 😑من باید الان باخبرشم😶بزنمتون؟😂 ...

منم تازه فهمیدم

قرار بود قیافه بگیرم براش ولی دلم نیومد خخخ

سلام اعمال امروز انجام شد

اللهم صل علی محمد آل محمدوعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی محمد آل محمدوعجل فرجهم

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خواهش میکنم از ته قلبم از خدا شفای عاجل وکامل دخترمون درپناه حق وزیر سایه اقاصاحب الزمانم ...

ممنونم عزیزم

انشالله توکل بخدا

الهی امین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
منم تازه فهمیدم قرار بود قیافه بگیرم براش ولی دلم نیومد خخخ

سلام مهسا جونم خوبی؟ 

الهی عزیزم همه مون دلتنگش بودیم خب🥰

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️
2706