2737
2739
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14057 بازدید | 2213 پست

@عشق55      

@مهتاجبانو      

@ملکه_یخی      

@الناخانووووووم      

@jahanisepid‍ ‍ 

سلام عزیزان.چله زیارت عاشورا میخوایم برگزار کنیم اگه دوست دارید اسماتونو بگید بنویسم بعد تاپیک بزنیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
@ملکه_روزهای_سفید     @عشقم_محمد     @گلعنبر     ...

عزیزم مگه نرفتی تاپیک فرشته جون ؟خوب اونجا برگزار میکنیم چله رو با سادات جون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مگه نرفتی تاپیک فرشته جون ؟خوب اونجا برگزار میکنیم چله رو با سادات جون

نخوندم کامل تاپیکو

آره همونجا برگزار میشه عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
چله زیارت عاشورا کیا دوست دارن شرکت کنن؟؟

عزیزم من هستم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2731
نخوندم کامل تاپیکو آره همونجا برگزار میشه عزیزم

من هستم گلم انشاءالله ،ممنون از زحماتت مهسا جان انشاءالله عاقبت بخیر باشی عزیزم🤲🤲❤❤❤

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
دیدم یه نبودی خدا رو شکر که بهتره عزیزم ان شاالله که خیره و بهتر هم میشه

انشالله

برام دعا کنید

داغون داغون

بخدا اگر امیدم بخدا نبود و خودکشی گناه نبود همین الان ی بلائی سر خودم و بچه میاوردم بلکه از این عذاب راحت بشیم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2738

سلام بچه ها خوبین ،کدوم تون خبر داشتین فرشته اومده به من نگفتین 😑من باید الان باخبرشم😶بزنمتون؟😂

خیلی بدین به من نگفتین☹️

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️

اعمال امروز انجام دادم،انشاءالله همه دوستان حاجت روا بشن❤️

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🌺

اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله 🌺

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️
اعمال امروز انجام دادم،انشاءالله همه دوستان حاجت روا بشن❤️ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 🌺 ...

سلام عزیزم برو تو تاپیکش اتفاقا یادت کرد دلش برات تنگ شده

منم خیلی خیلی دلم براش تنگ شده،ولی ...

ولی چی گلم؟

2706