2733
2739
عنوان

یک" قُل هُوَالله "هدیه به آقاامام زمان عج💚🪴🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 35799 بازدید | 6408 پست
عنوان پیشنهادی 👇🏻 لطفا تماشا چی نباشیم.  شما چی پیشنهاد میدین؟

💥✿لطـفا تماشاچـی نباشیم. ◁⏸️▷

💥✿ای ڪـاش تماشاچــی نباشیم◁⏸️▷

👀🥺👀

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام دوست مهدوی قشنگم 😙

توی لحظه لحظه ی زندگیمون حواسمون باشه یه

آقای غریب و مهربونی داره نگاهمون میکنه 💚

به نیت حاجت دلتون و به نیابت از شما برای فرج و سلامتی حضرت:

وَ إِذ تَأَذَّنَ رَبُّكُم لَئِن شَكَرتُم لَأَزيدَنَّكُم ۖ وَلَئِن كَفَرتُم إِنَّ عَذابي لَشَديدٌ (سوره ابراهیم آیه ۷)

ترجمه:

و (همچنین به خاطر بیاورید) هنگامی را که پروردگارتان اعلام داشت: «اگر شکرگزاری کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود؛ و اگر ناسپاسی کنید، مجازاتم شدید است!»

طبق فرمایش

امام صادق عليه السلام : شكر نعمت، دورى از گناه است👌🏻

اگه دوست داشتید صفحه اول تاپیک رو بخونید 🙏🏻💕

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسم الله الرحمن الرحیم  سلام دوست مهدوی قشنگم 😙 توی لحظه لحظه ی زندگیمون حواسمون باشه یه ...

نظرتون دوستان؟

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
بسم الله الرحمن الرحیم  سلام دوست مهدوی قشنگم 😙 توی لحظه لحظه ی زندگیمون حواسمون باشه یه ...

@خانمحاجآقا    

2728
ایده خوبیه  ولی زمان بره  هر تاپیک 100تا صفحه اس  چطوری تمام صفحات رو بگردیم🤕

سلام عزیزم 

استاتر می‌تونه از صفحه اعلاناتش شات بگیره

اضافه ها رو حذف کنه(مثلا اونایی که پست جدید درج کردن یا...)

فقط کسایی ک موضوع تبادل نظر رو پسندیدن بذاره 

اینجوری 👇 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
💥✿لطـفا تماشاچـی نباشیم. ◁⏸️▷ 💥✿ای ڪـاش تماشاچــی نباشیم◁⏸️▷ 👀🥺👀

دومی بهتره بنظرم⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩😘😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

معنیش رو هم رنگی کن

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740
سلام عزیزم  استاتر می‌تونه از صفحه اعلاناتش شات بگیره اضافه ها رو حذف کنه(مثلا اونایی که پست ...

اینم خوبه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@mozhgan_0075   سلام گلم  چون سایت خرابه  چند هفتس نتونستیم کاربر هارو درست و ...

@mozhgan_0075    

@mozhgan_0075   سلام گلم  چون سایت خرابه  چند هفتس نتونستیم کاربر هارو درست و ...

سلام عزیزم ممنون بابت توضیحت من الان این پیامتون رودیدم

فقط اینکه چندتاکاربر روباید یادداشت کنم

چه زمانی یعنی همون اولای تاپیک یا آخرشب هم میتونم یاداشت کنم

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
سلام عزیزم ممنون بابت توضیحت من الان این پیامتون رودیدم فقط اینکه چندتاکاربر روباید یادداشت کنم چه ...

از وقتی تاپیک زده میشه 

هر کس لایک کرد رو اسمش کپی کن 

تا آخرین نفر ی که لایک میکنن

از وقتی تاپیک زده میشه  هر کس لایک کرد رو اسمش کپی کن  تا آخرین نفر ی که لایک میکنن

عزیزم اینجوری برام سخته واقعا ازپسش برنمیام نهایت بتونم ۳۰ یا۴۰ تای اولی روبراتون بفرستم 

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

✨﷽✨

دلخوشم به آن لحظه که رو به رویت می ایستمـ، 

نگاهم میکنیـ 🥺و زیر و بمِ مرا،با یک نگاه میفهمی. 

لبخندی گوشه لبانت می‌نشیندو میگویی:

ارفع رأسک:بلند کن سرت را

ما تـو را برای خودمان جدا کرده کرده ایـمـ❤️

به امید چنین روزی. 

🌿خیلی هامون میگیم: بزار امام زمان ظهور کنه بعد میریم تو لشکرش و میشیم جز یارانش؛اون موقع براش یه کاری انجام میدیم.

💥 اما؛یار امام باید قبل از ظهور خودش رو ساخته باشه.

اولین کسی که امام بیعت میکنه؛ فرشته خدا «جبرئیل» است.و لشکری از شهیدان و بزرگان مثل:حضرت عباس،مالک،حضرت‌ مسیح(ع)و...رکابش هستند.

با چنین اشخاصی دیگه چه احتیاجی به من داره.اون موقع حسرت میخوریم.

میگیم ای کاش تماشا چی نبودم!

ای کاش از وقت وعلم وآبروم و..چیزی رو وقفِ امام زمانم میکردم. 

🦋تمام هنر یک منتظر این هست که قبل از ظهور در لشکر امام زمان باشه.

با نوشتن سلام_امام_زمانم#  درثواب تاپیک سهیم باشیم. دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم🤗

2706