2752
2734
عنوان

یک" قُل هُوَالله "هدیه به آقاامام زمان عج💚🪴🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 37981 بازدید | 6716 پست

@mamanyasnajoooooon    

سلام عزیزم

این چند نفرو یادم شده بگم زحمتش با شما..

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
@mamanyasnajoooooon     سلام عزیزم این چند نفرو یادم شده بگم زحمتش با شما..

@mamanyasnajoooooon    

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون بهارجونم😘

خواهش میکنم 😘

2731

امام مهربونم با ظهورت ،صبح حقيقت دميده میشه🌞

خداجون به وسیله ی شما راه و رسم ايمان را  بر میگردونه .🤌

تو روایات مون اومده حتی کودكانی كه در گهواره ‏اند، دوست دارند كه ای كاش می تونستند حركت کنند و به سوى تو بیاند،👶

و حتی خوندم که وحوش صحرا میخواند كه موقعه ظهورتون كاش راهى در كنار شما داشته باشند ..🦊

به دست شما همه دنیا شادمان میشه، و اساس عزّت و شرف در جاى خود قرار می گيرد، 😍

و کسانی که از  دین فاصله گرفتن دوباره به آغوش خدا  بر میگردند🕊️

تمام دنیا سرسبز و آباد 🌴

دلا مون خوش

سر مون بالا ..

امام مهربونم میشه منم زنده باشم و اون روز ببینیم ؟!

دلت میاد بیای و من نباشم ؟!😊

امیدوارم تا وقتی زنده ام بتونم برای

آمدنت کاری کنم 🤲🕛

✅«اللّهمّ عجّل لولیّک الفرج»

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

به نظر شما شرط ورودی به وادی توحید چیه؟🤔

قبولی ولایت ائمه اطهار هست ...

با توجه به
حدیث معروف سلسلة الذهب👇

لااله الاالله، دژ محکم من است؛ پس هرکس که داخل دژ من گردد، از عذاب من در امان است». راوى مى گوید چون قافله حرکت کرد حضرت فریاد زد: «بشروطها و انا من شروطها»؛ با شرایط آن، و من از شرایط آن هستم». 

امام رضا علیه السلام 🌿

شیخ صدوق،التوحید،۱۳۸۹ق،ص۲۵🌱

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

۳ویژگی در افراد مؤمن 

مؤمن، مؤمن واقعی نیست، مگر آن که سه خصلت در او باشد:

سنّتی از پروردگارش

و سنّتی از پیامبرش 

و سنّتی از امامش.

امّا سنّت پروردگارش، پوشاندن راز خود است،

امّا سنّت پیغمبرش، مدارا و نرم رفتاری با مردم است،

امّا سنّت امامش، صبر کردن در زمان تنگدستی و پریشان حالی است. (امالی صدوق، ج 1، ص 339 )🌿

امام رضا علیه السلام ❣️

عید همگی مبارک

امام مهربونم با ظهورت ،صبح حقيقت دميده میشه🌞 خداجون به وسیله ی شما راه و رسم ايمان را  بر ...

@نخودچی1403    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

یا حجة اللّه!

ما را عفو کن، که عمریه نیازِ حقیقی‌مون را نفهمیدیم!

ما رو ببخش که دین‌مون رو مثل دنیامون به بازی گرفته‌ایم!

ببخش که خودمان را اسیرِ حاجاتِ بی‌پایانمون کردیم و شما را این طوری به استیصال کشیدیم!

که اگر از ته دل حاجت اصلی مون   آمدن شما بود ،و همه یکدست فقط همین رو می‌خواستیم ،قطعاااا خدا دست رد به سینه این همه آدم نمیزد!

♨️تکیه گاه حقیقی...

همه ما تو زندگی نیاز به یک تکیه گاه داریم

تا هر وقت کم آوردیم بهش پناه ببریم

کسی که دائما حواسش به ما باشه تا مبادا آسیبی به ما برسه

و چه کسی بهتر از امام زمان ؟!

مگر نفرمودن که ما از همه احوالات شما مطلعیم و به آن اشراف داریم ؟!

مگر زمین و زمان در اختیار امام زمان نیست ؟!

پس چه کسی بهتر از ایشان ؟!

بیایید به این آقا تکیه کنیم

به سمتش فرار کنیم و کارهامون رو بهش بسپاریم...

هر کی کارش رو به #امام_زمان نسپاره قطعا ضرر کرده

امروز به آقامون بگو

آقاجون من همه کارهای زندگیمو به شما میسپارم حواست به منم باشه

اونوقت ببین چه اتفاق شیرینی برات میفته

یه بار امتحان کن👌

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

💠 آیت الله بهجت رحمه الله علیه:

خدا توفیق دهد که به سوی

امام زمان علیه السلام تیر پرتاب نکنیم.

(باچی؟! با رفتار، گفتار و افکار باطلمون)

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

♨️باید پاک شوید...

💠آیت الله کشمیری:

🔸تا انسان ها آماده پذیرش حضرت نشده باشند، تا حضرت در دل آنها ظهور نکرده باشد و قرین دلِ آنها نشده باشد، ظهور خارجی برای انسان چیزی را عوض نخواهد کرد و پیدا کردن این آمادگی همان انتظار فرجی است که افضل شمرده میشود.

🔸امام زمان (عجل‌الله فرجه) پاک و طاهر است، باید پاک شوید، طاهر شوید، تا با او سنخیت پیدا شود.

♨️ فرج و گشایش...

🔹امام عصر (عجل‌الله‌فرجه) از طريق محمد بن عثمان دومين وکيل خويش در زمان غيبت صغری، خطاب به همه ى شيعيان فرمودند:

"براي تعجيل در فرج بسيار دعا کنيد که همانا فرج و گشايش شما در آن است."

🔰در اين سخن دو نکته مهم وجود دارد:

✅1- کثرت دعا يعنى به دعاى کم و در زمان محدود اکتفا نشود.

آرى منتظران واقعى حضرتش از چشم انتظاری خسته نمى شوند و هرگز از تمنّای فرج ملول نمی گردند.

✅2- فرج و گشايش در همه‌ی امور ما (اُخروی و دنيوی) تنها و تنها به فرج و ظهور امام وابسته است.

📚برگرفته از کتاب آشتی با امام زمان

♨️دعا برای امام زمان ارواحنا فداه

🔸 سید بن طاووس در حدود هشتصد سال پیش می‌نویسد:

🔸مبادا! مبادا! موقع دعا احدی را بر امام زمانت مقدّم بداری...

یک وقت خیال نکنی که مولایت به دعای تو نیازی دارد.

هیهات! هیهات! اگر چنین عقیده‌ای داری، تو در اعتقاداتت مریض هستی!

اینکه اوّل برای او دعا کنی سبب می‌شود درهای اجابتی که با گناهانت قفل خورده باز شود...

🔸نگو که  "پس چرا فلان استاد و فلان استاد این‌گونه عمل نمی‌کنند؟!..."

به آنچه گفتم عمل کن که «اوّل دعا کردن برای #امام_زمان»، حقیقتی واضح است

و هرکس از این مطلب غافل باشد در اشتباه فضاحت‌باری است!

📚 برگرفته از فلاح السائل ص۴۴.