2737
2734
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14057 بازدید | 2213 پست
@ملکه_روزهای_سفید     @عشقم_محمد     @گلعنبر     ...

وای خدا جون شکرت من هستم❤❤❤❤

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@انیل،ادل    

@لئا_    

@zxzx    

@باب__اسفجی__پاتریک    

@بچه_هام_شوهرم_دنیام    

سلام عزیزان چله زیارت عاشورا داریم خواستید شرکت کنید.الهی حاجتتون روا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
2742
سلام دوست عزیزم خیلی ممنون از دل مهربونت گلم منم برا حاجتروایی و حال خوبتون براتون آیت الکرسی میخونم ...

سلام عزیزم خواهش میکنم وازمحبتتون ممنونم دوستم انشاالله زندگیتون پراز آرامش الهی . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🌹❤🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
سلام دوستم خوبی؟ ببخشید من درگیر شیمی درمانی بودم بعدش ک حالش بد شد بازم ی چند روز در گیر بودم. ...

سلام دوستم انشاالله سلامتی وشفای عاجل دختر عزیزمون ،الهی امین،براشون ایت الکرسی خوندم ،اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🌹❤🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
@انیل،ادل     @لئا_     @zxzx     @باب__اس ...

سلام عزیزم شرکت کردم از برگشتن سادات جان بی نهایت خوشحالم فرشته عزیزبرنگشتن؟

سلام ممنون شما خوبی عزیز حقیقتش من از روزی که سادات جان رفته اصلاروز خوش نداشتم خیلی کم میام سایت

سلام خواهرجان خوبی عزیزم ؟

2740

خواهری خوبم اعمال دیروز وامروزانجام شد ،سلامتی وظهور آقاجانمون انشاالله الهی آمین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🌹❤🌹

درست میشه ناامید نباش توکل به خدا..

ان شاالله

به خودت استرس نده این همه تا الان حرص و جوش خوردی به غیر داغون کردن حال خودت مگه فایده ی دیگه ایم د ...

نه عزیز اینها بدچیزا هستن ذاتشون خرابه سایه منوخودتیرمیزنن نمیدونم چراخواهرشوهراسحروجادوکردن پدرشوهرم از مابدش بیاد

@عشق55       @مهتاجبانو       @ملکه_یخی    ...

عزیز اسم منو بنویس از کی باید بخونیم

سلام خواهرجان خوبی عزیزم ؟

سلام عزیز خوبی چه خبر

سلام عزیز خوبی چه خبر

خوبم عزیزم ، چله زیارت عاشورا برداشتن عزیزم شرکت کن ، حال وروزت بهتره ؟

خوبم عزیزم ، چله زیارت عاشورا برداشتن عزیزم شرکت کن ، حال وروزت بهتره ؟

عزیز گفتم اسموبنویسن توکل بخدا

2706