2733
2739
عنوان

مامانهای غیرمذهبی

1196 بازدید | 65 پست

پسرم مهر امسال باید بره پیش دبستانی دو 

در مورد مدارس غیرانتفاعی اطرافمون پرس و جو کردم و در نهایت یه مدرسه از بقیه بهتر بود از لحاظ سطح تحصیلی و آموزش و معلم و امکانات و محیط خیلی خوب بود تنها چیزی که هست حالت مذهبی داره (ما خانواده مذهبی نیستیم)از این مدارسی هست که چندین شعبه داره همسرم یکم رو این مسئله دو دل شده میگه شاید از یه سری لحاظ ها خصوصا سیاسی رو بچه ها اثر بزارن من از یه شخصی که دخترش شعبه این مدرسه میرفت سوال کردم گفت نه در حد واجبات مثل نماز و روزه و اون چون دختره حجاب باهاشون حرف زدن (البته اونی که ازش پرسیدم خودش مذهبیه و نمیدونم چقدر رو حرفش میشه حساب کرد)اونم دخترش پارسال پیش ۲ میرفته دخترانه این مدرسه.

شما تجربه از این سبک مدارس دارید؟و اینکه شما جای من بودید ثبت نام میکردید؟

ن

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین عزیزم اصلا تو اصل کتاب ها ک نمیشه دست برد 

بلاخره وارد دبستان میشه دخترتون و تو کتاب ها حرف از دین و...‌هست 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
2728

دختر داییم میره

ترمی 20 تومن

کاملا مذهبی هست

از لحاظ چادر و اینا میگم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

فکر نکنم سخت بگیرن تو مسائل حوزه نیست که همه مدارس هم درمورد آموزش نماز روزه داره 

نه مذهبی ام نه غیر مذهبی خودمم نمیدونم چیم 😐

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740

دوست من دخترش رو فرستاد همچين مدرسه اي سر يكسال دراورد 

ميگفت همش گير حجاب بودن همش يا تذكر حجاب داشتن يا تو كلاسهاشون و برنامه هاي فرهنگي اشون دايم تشويق به حجاب ميكردن دوستم سر يكسال دخترش رو درواود اما شما چون بچه ات پسره شايد مشكل نخوري

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
تو ایران نهههههههه کرونا هست

چه ربطی داشت

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
مذهب ضرری برای بچه نداره خیلی خوبه ک محیط سلامت باشه 

مشکلی با صحبت کردن از مدهب و واجبات نداریم همسرم میگه شاید جهت گیری سیاسی یا یه سری مسائل اینجوری تو دهن بچه کنن خواستم ببینم کسی تجربه ای داره اینجور چیزی ممکنه باشه یا نه در حد واجبات و اینجور چیزها هست که خب خوبه و مشکای نداره

ببین عزیزم اصلا تو اصل کتاب ها ک نمیشه دست برد  بلاخره وارد دبستان میشه دخترتون و تو کتاب ها ح ...

مشکلی با صحبت کردن از مدهب و واجبات نداریم همسرم میگه شاید جهت گیری سیاسی یا یه سری مسائل اینجوری تو دهن بچه کنن خواستم ببینم کسی تجربه ای داره اینجور چیزی ممکنه باشه یا نه در حد واجبات و اینجور چیزها هست که خب خوبه و مشکای نداره

بچم پسره

2706