2752
2734
عنوان

مامانهای غیرمذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بودم نمیفرستادم من الان ۳۲ سال سنمه ولی راهنمایی مدرسه مذهبی میرفتم ! واقعا اذیت میشه ادم وقتی تفاوت وجود داره دوگانگی ایجاد میشه

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
مشکلی با صحبت کردن از مدهب و واجبات نداریم همسرم میگه شاید جهت گیری سیاسی یا یه سری مسائل اینجوری تو ...

بنظرم مذرسه اشکال نداره 

توی مراسمای مذهبی زیاد شرکت نکنه سخرانی هاشون

خونه خودتون آگاهش کنین ، یادش بدین هر چی میشنوه باور نکنه و بجز گوش از عقلشم استفاده کنه و بزارین درنهایت آزادانه خودش تصمیم بگیره ، اما تو این کرونا مگه میزاریش بره؟

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

منم مذهبی نیستم اما دخترم و مدرسه شاهد ثبت نام کردم از نظرم الان که اکثرا بی بند و بار شدن کمی قانونمند و در چهارچوب تر باهاشون کار کنن بهتره

هرچند که توی حفظ سوره ها و احادیث اذیت شدم چون تازه زایمان کرده بودم و برام سخت بود که کمکش کنم حفظ کنه 

مشکلی با صحبت کردن از مدهب و واجبات نداریم همسرم میگه شاید جهت گیری سیاسی یا یه سری مسائل اینجوری تو ...

جهت گیری سیاسی از پیش دبستانی؟ فکر نکم

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
خب اگر در این حد باشه خیلی هم خوبه

ببين يكي از مشكلاتي كه دوست من داشت اين بود رفته بود مدرسه دخترش بعد يه جوري به دوستم نگاه كرده بودن چون مانتويي بود اما بقيه مادرها همه چادري بودن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
شرایط سختیه منم همش راجع بهش فک میکنم مدرسه ی جیزایی رو به بچه یاد میکنن و حتی تحمیل میکنن که کاملا ...

همسرم رو این مسئله حساسه

حالا نه بحث دینی ها بیشتر به خاطر مسائل سیاسی و بهدقول خودشون مسایل روز