2733
2734
عنوان

شروع غذای کمکی نوزاد

185 بازدید | 16 پست

سلام دوستان پسرمن ۵ ماه و نیمشه و تا الان بهش غدای کمکی ندادم ولی گاه گاهی فرنی با شیر خودم و حریره بادوم بهش دادم از ۴ و نیم ماهگی چون دندون در اورد و خیلی بی قراری می کرد و شیر نمی خورد و واقعا گرسنه می موند حتی من موقعی که لثه هاش التهاب داشت و درد میکرد وسینه مو نمی گرفت شیرمو می دوشیدم با قاشق می خورد.الانم رفتیم دکتر گفتن برا شروع غذای کمکی مثل سوپ و و اینا باید تا پایان ۶ ماه صبر کنید ولی من دلم میگه بدم☺چون میگن اونایی که زودتر کمکی دادن بچه شون خوش خوراک تر شده.حالا بگذریم من برا شروع باید چی درست کنم؟سوپ مرغ یا گوشت گوسفندی؟من الان گوشت تو شیشه گذاشتم می خوام عصارش رو بهش بدم؟لطفا چند تا سوپ معرفی کنید برا شروع سپاس.راستی کیا زود شروع کردن به کمکی دادن؟

ما که هرچی بچه دیدیم زود شروع کردن بچه آب شد 

شمام البته از چهار ماه و نیم شروع کردی دیگه 

اولین قاشق غدارو که بزاری دهن بچه حالا فرنی لعاب برنج هرچی میشه شروع غذای کمکی 

فک کنم مامانای نی نی سایت اکثرا هفت ماهه دنیا اومدن خیلی عجله دارن برای شروع غذای کمکی😂

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بچه ۵ ماهشه دکترش گفت شروع کنم بهش بدم با فرنی گفت شروع کنم دو هفته دیگه باید سوپ ماهیچه بدم 

برنامه بچه منم این جوریه اول گوشت و سیب زمینی هویج بزار بعد دو روز درمیون یه چیزی بهش اضافه کن حالا سبزی می خوای برنج می خوای هرچی 

زوده اون عصارو رو خالص بدی الان یکم برنج با یکم ازون عصاره و هویج بپز میکس کن بخوره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اصلا ربطی به خوش خوراکی نداره اتفاقا زودتر درگیر یبوست و مشکلات گوارشی میشی شیر هم کمتر میخوره خوب و ...

شما از چند ماهگی شروع کردی؟پسر من الان ۵ ماه و ۱۷ روزشه اوتقدرم زود نیست بنظرم

2740
زوده اون عصارو رو خالص بدی الان یکم برنج با یکم ازون عصاره و هویج بپز میکس کن بخوره

اهان پس با چیزای دیگه ترکیبش میکنم‌.راستی چند بار در روز باید بهش بدم و هربار چند قاشق؟

گفت رفلکس نداره وزنشم خوبه میشه شروع کنی من بچه های خواهرمم ۵ ماه شروع کردن 

منم بچم وزنش خوبه ولی می ترسم که خدای نکرده زود شروع کنم حساسیت نده ولی خودش خیلی به غذا علاقه داره قشنگ بو واینا رم متوجه میشع احساس میکنم غذا می خواد

اصلا ربطی به خوش خوراکی نداره اتفاقا زودتر درگیر یبوست و مشکلات گوارشی میشی شیر هم کمتر میخوره خوب و ...

عزیزم زود داریم تا زود یکی مثلا ۴ ماهگی میده یکی هم ۵ ماهگی یکی هم ۶ اینا خیلی تفاوت دارن باهم شما از چند ماهگی شروع کردی گلم؟

شما از چند ماهگی شروع کردی؟پسر من الان ۵ ماه و ۱۷ روزشه اوتقدرم زود نیست بنظرم

پنج ماه و نیم بخاطر رفلاکسش 

اصلا با سرلاک شروع نکنی ها لعاب برنج هم ضرر داره 

فقط فرنی ساده بدون نمک و شکر، و پوره سیب