2737
2734
عنوان

خرید موادغذایی یادم بدید

505 بازدید | 66 پست

۵ساله عروسی کردم.۲۷سالمه.آشپزی بلد نیستم.اکثرا بیرون میخوریم.مشکل پول ندارم اصن.فقط نمیدونم چی بخرم.میرم خربد فقط میوه میخرم میام.نهایتا از میوه فروشی بادمجون هم بخرم.مثلا نمیدونم گوشت به چه دردی میخوره؟مرغ رو چیکارباید کنم؟برنج تابحال نپختم و بلد نیستم.وقتایی که مامانم میادخونمون باهرچی که هست یه چیزی درست میکنه.دیگه از این ماه میخوام لیست خرید داشته باشم.کمکم میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا قبل ازدواج یاد نگرفتی؟‌ بشین یه برنامه غذایی بریز و دستوراشو چک‌کن بعد ببین چیا براشون لازم داری و خرید کن. غذای بیرون سالم‌نیست مدام نخور

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
آره.رستوران و حاضری.یا مامانم پخته یا مادرشوهرم

یعنی شوهرت تاحالانگفته ازاین وضع خسته شدم؟؟خیلی صبرداره دمش گرم

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2706