2752
2734
عنوان

بچه ها شما اگر ترک باشید با یک فارس ازدواج میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنده شیر میخواد با ترک زندگی کردن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

زن ترک خوبه 

مرد ترک نه من یه مدت با یه ارومیه ای مجازی چت میکردم از خود راضی تر و پر رو تر ندیده بودم ازش خیلی خودشیفته بود خوشم نیومد ازش .....

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731

بستگی داره

بعضی ترک‌ها خیلی از رسوم و سنت‌ها دور شدن ولی بعضی ها خیلی هنوز توی رسوم خودشون هستن و کسی از فرهنگ دیگخ بیاد وصلت کنه واقعا اذیت میشه

از طرفی من دیدم بعضی ترکها اصلا غریب نواز نیستن و فقط با همزبونهای خودشون میسازن، یک نفر شمالی که زبونشون رو هم نمیفهمه واقعا سختش میشه 

من میگم حق با پسره ست 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ما از سمت مادری ترک هستیم خودشون میگن دختر از ترک ها بگیرین ولی دختر به ترک ندین

اتفاقا خیلی دیدم دختر ترک با مرد شمالی ازدواج کرده و خوشبختن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚

اون طرف راست گفته تفاوت فرهنگی تو دو تا قومیت مختلف زیاده.

همسر منم شمالیه ولی من فارس یه شهر دیگه ام اگه ترک بودم به هیچ وجه قبول نمی کردم از یه زبان و یه قومیت هر چند همشهری نباشن بهتره تا دو تا قومیت مختلف.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

باکسی که حرف از قومیت میزنه ترک و فارس میکنه بهتره ازدواج نکنه چون عشق این حرفا حالیش نیست طرف با آمریکایی ازدواج میکنه اصلا براش مهم نیست که ایرانی نیست

خدایا شکرت 💚. من خوش شانس ترین دختر دنیام 🥰

من خودم حاضر نیستم با یه ترک و لر ازدواج کنم 

خودم یه رگ لر دارم تو فامیلامون همه اعقاید داغون 

ترکم ک زیاد دور ورمه خیلی سخت گیرن مخصوصا قدیمی هاشون و حرف زیاد درمیارن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30