2752
2734
عنوان

خرید موادغذایی یادم بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 66 پست
دوسال شیرخودمو.صبحانشو خودم میدم.ساعت یک میره مهد تا ۸شب.ناهار و شام تومهد میدن.میادخونه میوه میخوره ...

اخه تا دو سال فقط شیر دادی؟؟؟ مگه میشه؟؟؟ بچه از 6 ماهگی به غذا میوفته 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
اخه تا دو سال فقط شیر دادی؟؟؟ مگه میشه؟؟؟ بچه از 6 ماهگی به غذا میوفته 

تا۶ماهگی فقط شیر.بعدش سرلاک و میوه و پوره.از ۹ماهگی میره مهد.

برای دخترتون دعا کردم.ایشالا حالش خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بار سال اول عروسیم حبوبات از همه رقم خریدم.همش کرم زد ریختم آشغالی

برای اینکه حبوبات حشره نزنه، وقتی میخری، یه ۲۴ ساعت بذارشون تو فریزر بعد در بیار بریز تو بانکه ( ظرفای مخصوص حبوبات)

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تا۶ماهگی فقط شیر.بعدش سرلاک و میوه و پوره.از ۹ماهگی میره مهد. برای دخترتون دعا کردم.ایشالا حالش خوب ...

چی بگم. اخه یه جوری گفتی انگار همینم بلد نیستی. ببخشید. 

ممنون الان حالش خوبه. 🌺

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2731
فکر میکنم حتما شفته میشه.از ترس و واهمه شفته شدن هیچوقت جرات نکردم درست کنم

نه بابا محاله شفته بشه. فقط دفعات اول وایسا و هی دونه ش رو چک کن. هرچی دونه ی برنج رو خشک تر برداری بهتره, از اونور مدت بیشتری بذار دم بکشه. این حرفای خانومارو ول کن, منم قبلنا حرفاشون میشنیدم فکر میکردم واااااو چه کار سخت و پر نکته ای هست!!! ولی اصلا سخت نیست. به‌مرور هم بهتر و بهتر میشه کارت

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
یه بار سال اول عروسیم حبوبات از همه رقم خریدم.همش کرم زد ریختم آشغالی

مقدار کم بگیر و استفاده کن خب تو داری میگی اصلا اشپزی نکردی معلومه ک خراب میشن حتی برنجم زیاد بمونه خراب میشه یا کرم میزنه یه مقداری بگیر ک میدونی استفاده میشه