2733
2739
عنوان

مصرف پردنیزولون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8864 بازدید | 121 پست

باران جان به من گفتیه عفونتی داری دکتر ایمنی در حالیکه دکتر زنانم نگفت اینو،  این جواب هیسترو دوممه که نشون داد بدشکلی سلوهای رحم رفته.  من همیشه بعد ازدواج سوزش داشتم تو درمان فتادم بیشتر شد یکماه فلوکونازول مترونیدازول شیاف کلوتریمازول میزارم دوباره دوماه بعد همون سوزش میاد  

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  

شیاف واژیسان چه شکلیه  ایران دارن بخرم طریقه مصرفش بیزحمتچحوریه

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جان به من گفتیه عفونتی داری دکتر ایمنی در حالیکه دکتر زنانم نگفت اینو،  این جواب هیسترو د ...

احتمالا عفونت واژن داری که سوزش داری. وقتی با یه کرم خوب نشده با دکترت صحبت کن که چیز دیگه بده.

واژیسان رو فکر کنم ایران الان نمیتونی پیدا کنی، چون فکر کنم فعلا واردات دارو کم شده. ولی مشابه اش رو حتما میتونی پیدا کنی.

لاکتو فلور ، باکتریهای مفید رحم هست که وقتی جمعیتشون به حد مناسب برسه نمیذاره باکتریهای مضر رشد کنند و شیاف واژیسان هم در واقع اسید لاکتیک از عصاره شیر هست واسه بهینه کردن شرایط رحم هست. به دکترت بگو مشابه اش رو برات بنویسه

2731

قوربونت برم پس این عفونتی نیست که شما داشتی؟ گفتیین بالا بودن nk سرم.پردینوزول این اوکی بعد  برا بالا بودن سلولای  پلاسما رحم چی دادن بهت؟ 

قوربونت برم پس این عفونتی نیست که شما داشتی؟ گفتیین بالا بودن nk سرم.پردینوزول این اوکی بعد  بر ...

بالا بودن سلولهای پلاسما یعنی عفونت مزمن. هم میتونه خانم عفونت رحم داشته باشه و هم نداشته باشه. مثلا یه عفونتی بوده ، سلولهای پلاسما که سلولهای سفید دفاعی هستند زیاد شده و فعالیت کرده ولی بعد عفونت تعدادشون کم نشده و همچنان بالا مونده. یا ممکن هست همزمان با بالا بودن سلولهای پلاسما خانم عفونت رحم هم داشته باشه که در هر دو صورت انتی بیوتیک مصرف میشه و انتظار میره با انتی بیوتیک عفونت از بین بره و تعداد سلولهای پلاسما بیاد پایین و در شرایط نرمال قرار بگیره. در مرحله اول انتی بیوتیک میدند.

من سه بار بیوپسی رحم شدم. بار اول تشخیص بالا بودن سلولهای پلاسما دادند و بهم تتراساکیلین دادند و بعد یک ماه مجدد بیوپسی شدم که سلولهای پلاسما تغییری نکرده بود، مجدد بهم انتی بیوتیک دادند که مترونیدازول و اموکسی کلاو بود و باز بعد یک ماه مجدد بیوپسی رحم انجام دادند و بعد این انتی بیوتیک بهم گفتند که سلولهای پلاسما مقاوم به انتی بیوتیک . ۵ درصد خانم ها انتی بیوتیک براشون تاثیری نداره. 

بهم ۲۱ روز لاکتو فلور دادند که فلور رحم از هم همین باکتریهاست و بعدش خودم شیاف واژیسان عصاره شیر استفاد کردم.

قوربونت برم پس این عفونتی نیست که شما داشتی؟ گفتیین بالا بودن nk سرم.پردینوزول این اوکی بعد  بر ...

من اصلا نه خارش داشتم و نه سوزش و نه عفونت واژن، حتی قبل بیوپسی پاپ اسمیر داده بودم.

دستتون درد نکنه باران جون ممنون   

2740
عزیزم من سر خود نمیخورم. دکترم برام تجویز کرده و دلیلش هم بالا بودن اتو ایمنی دیواره رحمم بوده. ولی ...

سلام باران جان خوبین؟شما چند بار سرم اینترالپید رو تزریق کردین؟هم قبل بارداری و هم در طول بارداری

سلام باران جان خوبین؟شما چند بار سرم اینترالپید رو تزریق کردین؟هم قبل بارداری و هم در طول بارداری

سلام، ممنون عزیزم.

قبل بارداری سرم اینترالیپید نداشتم. از روز مثبت شدن بیبی چکم سرم اینترالیپید رو تزریق کردم. دقیقا هفته ۴ بودم. هر دو هفته یه بار تزریق میکردم تا پایان هفته ۱۲، یعنی فکر کنم ۵ بار تزریق کردم. ۸ میلی لیتر از اینترالیپید ۲۰ درصد رو میریختند توی یه سرم نمکی ۲۵۰  میلی لیتری و تزریق میکردند‌. به مدت ۵۰ دقیقه تا یک ساعت طول میکشید تا تموم شه.

سلام، ممنون عزیزم. قبل بارداری سرم اینترالیپید نداشتم. از روز مثبت شدن بیبی چکم سرم اینترالیپید رو ...

من ۱۰۰سی سی سرم با ۲۰۰سی سی آب نمک، فک کنم باید ۴بار تزریق کنم،الان ۶هفته ام ،باید زودتر تزریق میکردم ولی سرم گیر نمیومد

سلام باران جان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من در مورد سقط مکرر در حال سرچ بودم و تاپیک شما رو دیدم . از اونجایی که من هم آلمان زندگی میکنم و شرایط شما رو دارم وقتی دیدم شما نتیجه گرفتین واقعا انگار یه روزنه انید برام پیدا شد. خدا دختر نازنینتون رو براتون حفظ کنه.. بینهایت ممنون میشم اگر درخواست دوستیم رو که فرستادم قبول کنین و بتون بهتون پیام بدم و ازتون راهنمایی بگیرم. امیدوارم که پیامم رو ببینید.

سلام، ممنون عزیزم. قبل بارداری سرم اینترالیپید نداشتم. از روز مثبت شدن بیبی چکم سرم اینترالیپید رو ...

سلام باران جان. امیدوارم حالتون خوب باشه. من در مورد سقط مکرر در حال سرچ بودم و تاپیک شما رو دیدم . از اونجایی که من هم آلمان زندگی میکنم و شرایط شما رو دارم وقتی دیدم شما نتیجه گرفتین واقعا انگار یه روزنه انید برام پیدا شد. خدا دختر نازنینتون رو براتون حفظ کنه.. بینهایت ممنون میشم اگر درخواست دوستیم رو که فرستادم قبول کنین و بتون بهتون پیام بدم و ازتون راهنمایی بگیرم. امیدوارم که پیامم رو ببینید

فکر کنم توی ایران سرم اینترالیپید رو ماهی یه بار تزریق میکنند ولی دوز سرم قوی تر هست. بعضی از دکترا ...

سلام گلم پردنیزولون رو کی قط کردی من مثبت شدم چند وقته و هنوز سونوی قلب نرفتم ولی چون روزی دوتامیخورم میترسم برا جنین عوارض داشته باشه میشه بگی کی قط کردی

2706