2733
2734
عنوان

مصرف پردنیزولون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 9448 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی البته تصمیم گرفتم دوباره روزی یکی پردنی بخورم و از امروز روز یکی پردنی ۵ میخورم. اینطوری خیالم ...

ببین پردنی رو اصلا سر خود نخور،، بذار دکتر واست تجویز کنه،، اگه تهرانی برو پیش فاطمه رزاقی اون واقعا کارش درسته 

ببین پردنی رو اصلا سر خود نخور،، بذار دکتر واست تجویز کنه،، اگه تهرانی برو پیش فاطمه رزاقی اون واقعا ...

عزیزم من سر خود نمیخورم. دکترم برام تجویز کرده و دلیلش هم بالا بودن اتو ایمنی دیواره رحمم بوده.

ولی در کل جایی که من هستم خیلی احتیاط میکنند و قرص راحت نمیدند. الان برام سرم اینترالیپید تجویز کردند ولی قبلا حدودا ۶ ماه پیش که درمان رو شروع کردم، گفتند که وقتی سرم رو شروع کنم دیگه پردنی لازم نیست. یعنی یا سرم یا پردنی. اما هفته گذشته که انتقال جنین دادم و سرم زدم، بهم نگفتند قطع کنم یا نکنم . من هم دیگه زنگ نزدم بپرسم و ادامه میدم و نمیخوام قطع کنم،  چون سه بار سقط داشتم و میترسم مجدد تکرار بشه.

تازه من پردنی رو نصفش کرده بودم اما همسرم گفت همون ۵ رو کامل بخورم و من هم همین کار رو میکنم. 

عزیزم من سر خود نمیخورم. دکترم برام تجویز کرده و دلیلش هم بالا بودن اتو ایمنی دیواره رحمم بوده. ولی ...

دکتر من دو ماه قبل بارداری پردنی داده،، 

گفته به محض باردار شدن هم باید روزی یکی بخورم با 7 دوره سرم ivig,

فرق اینترالیپید با سرم ivig چیه؟ , 

دکتر من دو ماه قبل بارداری پردنی داده،،  گفته به محض باردار شدن هم باید روزی یکی بخورم با 7 دو ...

خوب پس شما هم هر دو رو با هم دارید؟ یعنی هم پردنی و هم سرم!!

من فکر میکنم دکترم فقط چون احتیاط میکنه، کمتر میده.

راستش نمیدونم فرقشون چیه ولی اینترالیپید فقط چربی است. دیگه هر دوشون واسه سرکوب سیستم ایمنی بدن هست.

خوب پس شما هم هر دو رو با هم دارید؟ یعنی هم پردنی و هم سرم!! من فکر میکنم دکترم فقط چون احتیاط میکن ...

راستی باران جان شما نمیدونی اگه در حین مصرف پردنیزولون،، عفونت ادرار یا رحم گرفتی مجاز به مصرف آنتی بیوتیک هستیم یا نه؟ 

2706