2733
2739
عنوان

برای دلارا نفری ۱۰ هزارتومن بریزید پولش تکمیل شه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 99 پست
یه پدرومادری هم چند سال پیش ۱۰ میلیارد جمع شد بچه فوت شد ولی پولو ندادن به مراکز خیریه برداشتن برای ...

دقیقااا

بیچاره مردمی که به اینا اعتماد میکنیم 

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها اون مبلغ اگه ب حداقل نرسه اون پولی که جم شده چی میشه تکلیفش؟ 

خوب همين هم مورد انتقاد بعدي بوده شماره شخصي خود خانواده بچه رو گذاشتن نه شماره خيريه يعني اگر كل مبلغ جمع نشه خانواده ميتونند پول رو برنگردونند

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چرا مردم بسازن    همه مدرسه ها که خیرین مدرسه ساز میسازن، دولت چکار کنه پس

دیگه گلم این واقعیت رو هممون میدونیم ولی من منظورم اینه به جای اینکه ۵۵ میلیااااارد خرج یه بچه بشه حالا معلوم نیست قطعی خوب بشه یا نه ،بهتره این میلیاردها پول خرج میلیاردها بچه بشه که شبا گرسنه میخوابن یا به خاطر ۲۰ ۳۰ ملیون خرج عمل فوت میکنن یا بچه های کار که معتاد میشن و ... 

2742
دیگه گلم این واقعیت رو هممون میدونیم ولی من منظورم اینه به جای اینکه ۵۵ میلیااااارد خرج یه بچه بشه ح ...

پشیمونم کردی 😐😐😐

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2740
به شخصه حاضر نیستم هزارتومان کمک کنم وقتی اصلا درمان نمیشه و هزارنفر با این پول زندگیشون از این رو ب ...

دقيقا منم كمك نميكنم به اين مورد خاص يه همين دليل و اينكه چرا شماره حساب شخصي گذاشتن

حداقل باید یه آدم معتبر واسطه میشد که اگه پول دارو کامل نشد یا بچه فوت کرد این پول مردمو خرج مراکزخی ...

دقیقا بحث همین هست 

باید یه مرکز دولتی یا یه خیریه براش پول جمع میکرده 

اینکه پدر و مادر براش پیج بزنن و خیلی پیگیر تو این زمینه کار کنن که پول جمع کنن و مهم تر اینکه به هیچ مرکز خیریه ای هم‌ اجازه دخالت ندن مشکوکه 

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍
خوب شاهين صمدپور جوف منطقي ميزنه اون خودش تو همين كارهاي خيريه است

بله 

من خودم بی نهایت قبولش دارم 

اما شاهین در مورد دوستانی ک بهش گفته بودن چرا حمایت نمیکنی از دلارا توضیح داد ک من کارم خیریه هست و نمیتونم تمام انرژیمو بزارم برا ی بچه چون بقیه مادر و پدر بچه هایی ک مث دلارا هستن دلخور میشن 

شاهین صمد پور حرفه ای داره خیریه رو دنبال میکنه طبیعیه ک باید منطقی بر خورد کنه 

اونا در برابر تمام بچه هایی ک بهشون پناه میارن مسئولن 

اما ما ادم های عادی در برابر وجدان و اونی ک میشناسیم مسئولیم 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
دقیقا بحث همین هست  باید یه مرکز دولتی یا یه خیریه براش پول جمع میکرده  اینکه پدر و مادر ...

متاسفانه ما ملت ایران آدم جو گیری هستیم حالا همه به این حساب پول میریزن چون تو فضای مجازی معروف شده ، همین مردم حالا تو خیابون جلوی چشمشون ببینن یه بچه از گرسنگی میمیره هزار تومن بهش کمک نمیکنن

بله  من خودم بی نهایت قبولش دارم  اما شاهین در مورد دوستانی ک بهش گفته بودن چرا حمایت نم ...

خوب اولا منطفي اينكه با اين پول دلارا متاسفانه درمان نميشه اما هزار تا بچه ديگع ممكنه درمان بشن شما كدومو انتخاب ميكني درثاني بحث شماره حسابه كه خانواده اس به شدت پررو هستن و انكار يه سواستفاده اي اين وسط هست

2706