2737
2734
عنوان

برای دلارا نفری ۱۰ هزارتومن بریزید پولش تکمیل شه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 99 پست
به شخصه حاضر نیستم هزارتومان کمک کنم وقتی اصلا درمان نمیشه و هزارنفر با این پول زندگیشون از این رو ب ...

عزیزم ژن درمانی میشه چرا ناامیدید اینقدر احتمال درمانش هست .مهم ترین ثمره این دارو اینه اولین ایرانی این دارو رو میزنه جز گرون ترین داروهای جهان

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
خوب اولا منطفي اينكه با اين پول دلارا متاسفانه درمان نميشه اما هزار تا بچه ديگع ممكنه درمان بشن شما ...

پدر دلارا توضیح دادن ک اگه نشه میدن خیریه 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا حرفای هرکسی باشه عزیزم مگه دروغ یا غیر منطقیه ؟ من خودم به شخصه ترجیح میدم ۵۵ میلیارد خرج میلیا ...

نه ولی کاش تا اخر استوریای آقای صمد پور رو همه خونده بودن 

ایشون فوق العاده ادم محترمین و من بینهایت قبولش دارم 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
عزیزم ژن درمانی میشه چرا ناامیدید اینقدر احتمال درمانش هست .مهم ترین ثمره این دارو اینه اولین ایرانی ...

وقتی با این پول میشه به تعداد خیلی خیلی بیشتری از بچه ها کمک کرد مشکلات تحصیلشون رو برطرف کرد یا عمل های جراحی کم هزینشون رو انجام داد چرا این پول باید صرف یک بچه بشه حتی اگر درمانش قطعی باشه که نیست 

در ضمن چرا باید پول رو به حساب شخصی پدر و مادر ریخت ؟ 

2731
وقتی با این پول میشه به تعداد خیلی خیلی بیشتری از بچه ها کمک کرد مشکلات تحصیلشون رو برطرف کرد یا عمل ...

توی پیجشون با انجمن دیستروفی قرار داد بستن

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
خیلی دارین کورکورانه پول میریزن اونم به حساب شخصی والدین  خیلی بچه ها هستن به خاطر ۲۰ ملیون می ...

ادم بود بخاطر اینکه هزینه ی اعزام ب بیمارستان و تهران رفتن نداشت قطع عضو شد

حالا ۵۵ میلیارد!!!!

وقتی زنده موندش با کلی عارضه و مشکل و سیستمه بنظرم بخورده خودخواهی میشه (من خودم جای خونواده اش میذا ...

ب نظرت اگ خانومه بخاطر بچش اینکارو نمیکرد اصن همچین پولی جمع میشد؟ 😂😂

2740
حالا من منظورم ۱۰ هزارتومن شما نیست که الان میلیاردها پول جمع شده اونم به حساب شخصیه پدر بچه ریخته ش ...

ادب و شخصیت اززت میباره ها

من گفتم ۱۰ هزار تومن میخوام بریزم؟؟؟ شاید برا شما ۱۰ هزار تومن پول باشه نمیدونم

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
ادب و شخصیت اززت میباره ها من گفتم ۱۰ هزار تومن میخوام بریزم؟؟؟ شاید برا شما ۱۰ هزار تومن پول باشه ...

من منظورم این نبود شما ۱۰ هزار تومن میخواین بدین ، ۱۰ هزارتومن رو مثال زدم حالا شما هرچقدر کمک میکنین مگه من خبر دارم ؟ 

متاسفم انگار شما خیلی باادبین😏😏😏