2752
2734
عنوان

برای دلارا نفری ۱۰ هزارتومن بریزید پولش تکمیل شه .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا قبول کنه ازتون عزیزم دلارا با این دارو درمان نمیشه فقط روند بیماری کند میشه (درمان قطعی نداره ) ...

دقیقااااا 

چن وقت پیش یه دکتره تو پیجش گذاشته بود که درمان نداره این بیماری و تنها چن ماه بیشتر زنده میمونه 

دارد خییییلی گرون هست 

با این پول راحت میشه چند هزار کودک رو از بیماری نجات داد

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍
پس لطفا حتما برید پیج مهرافرین و کمک کنید 

حتما اینکارو میکنم....مورد برای کمک کردن اطرافم خیلی زیاده و من به اندازه خودم کمک میکنم به همشون

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
کاش مردم کشورمون این ۵۵ میلیارد رو توی ۱۰۰ نقطه محروم از کشورمون درمانگاه درست میکردن تا هرساله میلی ...

چرا مردم بسازن   همه مدرسه ها که خیرین مدرسه ساز میسازن، دولت چکار کنه پس 

بچه ها اون مبلغ اگه ب حداقل نرسه اون پولی که جم شده چی میشه تکلیفش؟ 

یه پدرومادری هم چند سال پیش ۱۰ میلیارد جمع شد بچه فوت شد ولی پولو ندادن به مراکز خیریه برداشتن برای خودشون

سلبریتی ها و پیج های با فالور بالا به این اندازه حمایت نمیکنن از این خیریه ها متاسفانه

هرکس خودش میدونه 

ما در حد توانمون کمک میکنیم

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
کاش مردم کشورمون این ۵۵ میلیارد رو توی ۱۰۰ نقطه محروم از کشورمون درمانگاه درست میکردن تا هرساله میلی ...

چقد حرفات کپی پیست شاهین صمد پوره 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 
بچه ها اون مبلغ اگه ب حداقل نرسه اون پولی که جم شده چی میشه تکلیفش؟ 

ببین اصلا این پول جمع کردن الکی عست 

این بیماری درمان نداره 

چرا باید از جیب مردم ۵۵ میلیارد هزینه بره برای چن ماه بیشتر زنده موندن

درسته سخته اما با این ۵۵ میلیارد راحت میشه ۱۰ هزارتا کودک دیگه رو از مریضی نجات داد 

پدرو مادرش هم میدونن که همه اینا الکیه 

حالا که چشمت افتاد بیا تا بدونی🙃.................................................................................................🙃 اون اتفاق غیر منتظره که حالتو و حالمو خوب کنه نزدیکه بهمون 🙃خدایا شکرت🤍
مثل اینکه چندین نفر جواب گرفتن،نمیدونم دقیقا ولی خب خونوادش دارن تلاششون ومیکنن 

من تو پيج پزشكي خوندم حتي يكنفر هم درمان نشده و اينهمه پول اشتباهه دادنش فقط روند بيماري كند شده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم