2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا اخر سال . هر وقت کمتر ذهنتو درگیرش کنی حس میکنم به خودت انرژی منفی میدی   دست ازش بکشی و ...

زیاد درگیرش نیستم الان چله عاشورا گرفتم نمیدونم چرا ولی خیلییی امید دارم ک این ماه ب لطفش بچه دار شم اصلا ی امید  عجیب تو دلمه 

وقتی روشنایی های منو خاموش میکنی؛ بعدش از تاریکیم شکایتی نداشته باش...
2728
الهی دورت بگردم مرسی اجی جونم  یعنی با میلاد ازدواج. نمیکنم؟ یعنی از میلاد بهتره شوهر آ ...

نمیدونم با میلاد ازدواج میکنی یا نه

اما میدونم کسی که باهاش ازدواج میکنی ادم خوبیه 

حس میکنم اگه یکم تلاشت رو بیشتر کنی قطعا قبول میشی

از نظر مالی همه چی درست میشه برات

انگار ورق روزگار برمیگرده

ادم مستقلی میشی. 

نه عزیزم چه اشکالی داره هرچی میخوای بپرس

من فقط دارم از روی حسم به سوال هاتون جواب میدم کار خاصی که نمیکنم❤

زیاد درگیرش نیستم الان چله عاشورا گرفتم نمیدونم چرا ولی خیلییی امید دارم ک این ماه ب لطفش بچه دار شم ...

به نظرم جواب میده برات

شاید همین ماه نه اما بخاطر امیدی که داری تا اخر تابستون بچه دار میشی.

هرچقدر حست بهتر باشه و بیشتر مثبت باشی زودتر میشه

به نظرم جواب میده برات شاید همین ماه نه اما بخاطر امیدی که داری تا اخر تابستون بچه دار میشی. هرچقد ...

خیلی ناراحت شدم اخه مریصیش به من چه می خواد از چشم من ببیته نکنه بمیره بندازن گردن من نمیدونی قرار بیمره یانه

2738
نمیدونم با میلاد ازدواج میکنی یا نه اما میدونم کسی که باهاش ازدواج میکنی ادم خوبیه  حس میکنم ...

مرسی مهربونم💜

خیلی امیدوار شدم به آینده

توروخدا یعنی همه چی درست میشه؟

من انقده بدشانسم همین دو روز پیش ماشینمونو دزدیدن دیگه خسته شدم 

خیلی ناراحت شدم اخه مریصیش به من چه می خواد از چشم من ببیته نکنه بمیره بندازن گردن من نمیدونی قرار ب ...

نمیدونم واقعا.

حسم کاملا خنثی هست به اینکه گردن تو میندازن یا نه  

مرسی مهربونم💜 خیلی امیدوار شدم به آینده توروخدا یعنی همه چی درست میشه؟ من انقده بدشانسم همین ...

همه چی درست میشه بهت قول میدم

اما این چندماه نزدیک به کنکور تلاشت رو بیشتر کن  چون مطمئنم قبول میشی یه امید خاصی به قبولیت دارم

به خودت تلقین نکن بگو بدشانسس 

من مطمئنم همه چی درست میشه

هیچوقت از حسم اینقدر مطمئن نبودم

2706