2733
2739

هنوز عروسی نکردیم عقدیم وقتی میریم بیرون مثلا رستوران کدمونو که میخونن غذامونو بریم تحویل بگیریم میگه میری بیاری؟ میگم نه خودش میره یا کافه مثلا شکرش کمه میرم شکر میریزم برمیگردم میشینم یهو میگه ماله منم توروخدا ببر بریز😐 یا مثلا دوبار سگ تو خیابون دیدیم دوبارش گفت میری به صاحبش بگی سگشو ناز کنیم😐😐یا یه بار گفت میری بچه این خانواده رو قرض بگیری بغلش کنم (عاشق بچن) یا چیزای تو دستشو میده من بذارم تو کیفم عمرا خودش حمل کنه مثل سوییچ ماشین حالا این زیاد عجیب نیس اما بقیه کاراش چرا اینجوریه! چرا همش به من میگه انگار این دختر خجالتیا یا شایدم تنبله؟ اصلا درک نمیکنم به نظرتون عادیه؟؟ همسر شماهم همینه؟

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرکسی ی جوره دیگه باید کنار بیای سعی نکن تغییرش بدی یا مثل الان با دیگران مقایسش کنی

مقایسه نمیکنم فقط میخوام بدونم دلیل این رفتاراش چیه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
2740

یه جوریه حس می کنم نمیشه بهش تکیه کرد

پس فردا بچه ات و تو مدرسه می زنن 

میگه میری به مدیرش بگی نزنن 

راستش من  که نپسندیم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ن ولی برا شما اعتماد بنفسش پایینه 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2706