2733
2734
عنوان

رفتارای نامزدم خیلی عجیبن به نظرتون چشه!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 34 پست

به نظر منم یه جورایی خجالتیه 

یا مثلا ممکنه از بچگیش توی اجتماع نرفته باشه یا خوب ارتباط نگرفته باشه شاید واسه همینه که براش سخته

سعی کن ببریش تو جمعای مختلف و بیشتر ببریش تو اجتماع یا با ادمای مختلف اشناش کن بزار اجتماعی تر بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خجالتی یکم هم گشادی ، بنظرم از کارای کوچیک شروع کن بسپار دستش بفرستش تو مردم جایی ، یکم از خجالتی در بیاد دوما یاد بگیره و مسئولیتشو بپزیره اگه نتونی کنترل کنی پسفرذا خرید خونه کارای بانکی و فلان و... مثل. من میوفته گردنت زیاد پیشرفته بشه دیگه ایشون می‌خوابن شما تشریف میبرید سر کار 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
یه جوریه حس می کنم نمیشه بهش تکیه کرد پس فردا بچه ات و تو مدرسه می زنن  میگه میری به مدیرش بگ ...

کاربر با اصالت 😍

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...

به نظرم یکم از زیرکار در رویه، شما از همین کارای کوچیکی که موال زدین شروع کنین خیلی محترمانه و آروم بگین مثلا منم خجالت میکشم برم فلان کارو کنم، یا خودت میری لطفا یکم خسته ام و … تا مسئولیت های خودش و کلا زندگی رو در آینده گردن شما نندازه

ن ولی برا شما اعتماد بنفسش پایینه 

برای من؟ چرا!

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
چند تا بچن؟ بچه چندمه؟

دو تا پسرن پسر بزرگه نامزد منه

وقتی بچه ها، دانشمندان را همانطوری ببینند که خواننده ها و بازیگران معروف را می بینند، تمدن به سطح بعدی خواهد رسید.
بخاطر اینکه خودش نمی تونه تصمیم بگیره هشدار: خطر شوهر بچه ننه و دخالت مادر در کلیه شئونات زندگی

بچه ننه نیس دیکتاتوره اتفاقا کنترل داره رو خانواده خودش جا اینکه خانوادش رو این داشته باشن

به نظر منم یه جورایی خجالتیه  یا مثلا ممکنه از بچگیش توی اجتماع نرفته باشه یا خوب ارتباط نگرفت ...

یعنی از سر بی حوصلگیو تنبلی نیس؟

2706