2737
2734
نمیخوام انرژی منفی بدم اما ممکنه امسال نه سال بعد قبول بشی ۵۰ ۵۰ هست حسم نسبت بهش

اها ممنونم ازت هر چی بخدا بخواد

هجون‌میشه من تلاشم رو میکنم  وقت کمه دیر شروع کردم

به نظرت کنکور سراسری عقب میفته؟ چند رور مثلا

ببخشید حست چقدر درسته

جنسیت مذکر .لطفا اگر مشکلی با جنسیت بنده دارید ریپلای نکنید حوصله بحث ندارم سر این موضوع مرسی از درکتون.هم عقلم میرسه هم شعور دارم وارد تایپکای بارداری و خصوصی زنان نشم.ج
راستی حس میکنی زوج خوبی میشیم اصلا؟😂 بهم میخوریم؟😂

اره حس میکنم زوج خوبی بشید.

حسم راجب سوال دومت ۵۰ ۵۰ اما به نظرم باهم باحالید 

(خسته خوابم میاد  دارم چرت پرت میگم  صبح جواب بدم بهتره)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی حس میکنی زوج خوبی میشیم اصلا؟😂 بهم میخوریم؟😂

ولی بنظرم اگه ریگی به کفشش بود سعی میکرد مخمو بزنه نه اینکه وقتی بهش گفتم شاید تو این مدت ازدواج کنم بگه اگه کردی خوشبخت بشی اگر نکردی چه بهتر🤔😕

You've shown me I have reasons I should love myself
میشه راجب حس نگم؟ من دانشجو سال اول داروسازیم رتبه کنکورم ۳ رقمی بوده خواستی کمک راجبش بهم بگو. خ ...

خانوم دکتر ۹۹ قبول شدی 

منطقه چند و چه درصد هایی زدی؟

جنسیت مذکر .لطفا اگر مشکلی با جنسیت بنده دارید ریپلای نکنید حوصله بحث ندارم سر این موضوع مرسی از درکتون.هم عقلم میرسه هم شعور دارم وارد تایپکای بارداری و خصوصی زنان نشم.ج
2728
اره حس میکنم زوج خوبی بشید. حسم راجب سوال دومت ۵۰ ۵۰ اما به نظرم باهم باحالید  (خسته خوابم می ...

ااا بذار هرموقع حست قوی تر بود جواب بده مسئله حیاتیه دختر😂😂❤

You've shown me I have reasons I should love myself
اها ممنونم ازت هر چی بخدا بخواد هجون‌میشه من تلاشم رو میکنم  وقت کمه دیر شروع کردم به نظرت کن ...

حسم ۷۰ درصد درسته ۳۰ درصد غلط

اما الان خوابم میاد خستمه ذهنمم درگیره 

پس ۹۰ درصد غلط میگم و هزیون ۱۰ درصد درست😐😑

صبح جواب بدم درست تر در میاد هرجور میدونی

حسم ۷۰ درصد درسته ۳۰ درصد غلط اما الان خوابم میاد خستمه ذهنمم درگیره  پس ۹۰ درصد غلط میگم و ه ...

چشم باشه 

کاش همون صبح می‌پرسیدم ازت 😁😀

شبت خوش

2740
حسم ۷۰ درصد درسته ۳۰ درصد غلط اما الان خوابم میاد خستمه ذهنمم درگیره  پس ۹۰ درصد غلط میگم و ه ...

سلام خوبی 

میشخ بهم بگی ممنون میشم؟

من امسال قبول میشم؟

دختر خالم قبول میشه؟

کنکور تعویق میفته؟

سلام خوبی  میشخ بهم بگی ممنون میشم؟ من امسال قبول میشم؟ دختر خالم قبول میشه؟ کنکور تعویق می ...

فکر کنم یا امسال یا سال دیگه قبول بشی. نمیدونم کی قبول میشی اما میدونم قبول میشی با یه رتبه نسبتا خوب

اره دختر خالت قبول میشه اگه یکم بیشتر تلاش کنه 

کنکور خیلی کم تعویق میوفته بخاطر شرایط کرونا

فکر کنم یا امسال یا سال دیگه قبول بشی. نمیدونم کی قبول میشی اما میدونم قبول میشی با یه رتبه نسبتا خو ...

مثلا چند روز؟ حتمی 

دستت درد نکنه دعات میکنم