2737
2739
دوست داره ابراز هم میکنه بهت فکر کنم اما نه کاملا

من امسال کنکور فیزیوتراپی یا داروسازی یا رشته پایین تر قبول میشم؟

دختر خالم دوسم داره حسی بهم داره؟

دختر خالم امسال کنکور تجربی چی قبول میشه؟

دعات میکنم  فردا میرم امامزاده ممنونم 

جنسیت مذکر .لطفا اگر مشکلی با جنسیت بنده دارید ریپلای نکنید حوصله بحث ندارم سر این موضوع مرسی از درکتون.هم عقلم میرسه هم شعور دارم وارد تایپکای بارداری و خصوصی زنان نشم.ج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیرش ریپلای میکنی برام؟ بخدا ۹۷ نفر برام ریپلای کردن زیر پیامای مختلف من نمیدونم کدومی

خوب شدن رابطشون باعث میشه بتونن به زندگی من صربه بزنن اخه مادرشوهر مدرشوهرم دخالتین زیاد و همش درحال تحریک کردنن دوس دارن شوهرم منو طلاق بده

2731
ببخشید میشه بگین به نظرتون احسان رل داره؟منو دوست داره یا نه؟؟ بهم پیام میده زنگ چطور؟؟ @arty_mm ...

نه نداره  اما مشکوک میزنه کلا به نظرم😐

دوست داره اما نمیدونم در چه جایگاهی 

بهت پیام میده 

زنگ هم ممکنه بزنه راجبش شک دارم

زیرش ریپلای میکنی برام؟ بخدا ۹۷ نفر برام ریپلای کردن زیر پیامای مختلف من نمیدونم کدومی

الهی دورت بگردم مرسی اجی جونم 

یعنی با میلاد ازدواج. نمیکنم؟

یعنی از میلاد بهتره شوهر آینده؟

اجی بنظرت امسال کنکور قبول میشم؟

خیلی زندگی سختی دارم خسته شدم همشم از لحاظ مالی بنظرت آینده روی خوشش رو به من نشون میده؟

ببخشید انقدر سوال پرسیدم ایشالله به هرچی میخوای برسی💜

2740
نه نداره  اما مشکوک میزنه کلا به نظرم😐 دوست داره اما نمیدونم در چه جایگاهی  بهت پیام می ...

خوب شدن رابطشون باعث میشه بتونن به زندگی من صربه بزنن اخه مادرشوهر مدرشوهرم دخالتین زیاد و همش درحال تحریک کردنن دوس دارن شوهرم منو طلاق بده

خوب شدن رابطشون باعث میشه بتونن به زندگی من صربه بزنن اخه مادرشوهر مدرشوهرم دخالتین زیاد و همش درحال ...

نه نمیتونن. 

حس میکنم یکم شخصیتت قراره تغییر کنه

و یجورایی جلوی دخالت های بیجاشون رو میگیری.

من معمولا حسای بدم رو نمیگم به کسی و میگم نظری ندارم ولی دلم نمیاد این یکی رو نگم😕

حس میکنم مادرشوهرت قراره مریض  بشه و شوهرت هم یجورایی قراره حس کنه بخاطر خودشه.

یکم سر این ممکنه بحثتون بشه اما طلاق نمیگیرید و دوباره باهم خوب میشید.

شوهرت فکر کنم خیلی دوست داره قدرشو بدون

حتی وقتی که رابطش باهاشون درست میشه بازم جلوشون ازت دفاع میکنه

من کی باردار میشم؟ برات صلوات میفرستم

تا اخر سال .

هر وقت کمتر ذهنتو درگیرش کنی

حس میکنم به خودت انرژی منفی میدی  

دست ازش بکشی و بخودت تلقین مثبت کنی زود باردار میشی

حس مبکنم بچتم قراره دختر بشه 

یکم اولش وزنش کمه اما بعدش خیلی خوب میشه همه چیش 

نه نمیتونن.  حس میکنم یکم شخصیتت قراره تغییر کنه و یجورایی جلوی دخالت های بیجاشون رو میگیری. ...

به نظرت تا کی تو این خونه میمونیم و آیا جابجایی داریم یا نه؟شوهرم شغلش رو عوض میکنه ؟وضع مالیمون چطور میشه

2706