2752
2734
کاشت نه اما دنبال درمان میرید و فکر کنم با قرص و دارو خوب میشید و به طور خیلی عجیب وقتی انتظارش رو ن ...

ببخشید میشه بگین به نظرتون احسان رل داره؟منو دوست داره یا نه؟؟

بهم پیام میده زنگ چطور؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کاشت نه اما دنبال درمان میرید و فکر کنم با قرص و دارو خوب میشید و به طور خیلی عجیب وقتی انتظارش رو ن ...

میگم...اممم..درمورد من...یه چیزی ذهنمو مشغول کرده😶 بنظرت باز بهم پیام میده یا دیگه امیدی بهش نیس؟😂 چیکار کنم باهاش😑🤧😂

You've shown me I have reasons I should love myself
اره داره اما رلشو دوس نداره اره بعضی وقتا بهت فکر میکنه اما از ته دلش میخواد فراموشت کنه و به زندگی ...

مرسی اجی جونم 

یعنی با میلاد ازدواج. نمیکنم؟

یعنی از میلاد بهتره شوهر آینده؟

اجی بنظرت امسال کنکور قبول میشم؟

خیلی زندگی سختی دارم خسته شدم همشم از لحاظ مالی بنظرت آینده روی خوشش رو به من نشون میده؟

ببخشید انقدر سوال پرسیدم ایشالله به هرچی میخوای برسی💜

تا دی باردار میشی و برات مثل معجزه میمونه فکر کنم دختر باشه ولی نمیدونم چرا حس میکنم برات مثل معجز ...

ببخشید کنکور سراسری تعویق میفته؟

کنکورارشد تعویق میفته؟

امتحان نهایی تعویق میفته.؟

کدومش اره کدومش نه

رابطه شوهرم با پدر وماورش چجوری میشه  شوهرم جقدر دوستم دارم  یه نفر تو زندگیم کی میره بر ...

اها 

رابطشون فکر کنم خیلی خوب نیست ولی یه اتفاقی میوفته رابطشون خیلی خوب میشه

تو شوهرتون چقدر دوس داری یا اون چقدر دوست داره؟ متوجه سوالت نشدم

یه نفر تو زندگیت هست که دوس داری بره درسته؟

اما حالا حالاها قرار نیست بره به نظرم.

زیرش میشه تگم کنی؟ نگا اخه ۸۰ نفر زیرم رپیلای کردن

رابطه شوهرم با پدر وماورش چجوری میشه 

شوهرم جقدر دوستم دارم 

یه نفر تو زندگیم کی میره برا همیشه

حس پدرمادرشوهرم و فکرشون به من چیه

این بود سوالهام

ببخشید کنکور سراسری تعویق میفته؟ کنکورارشد تعویق میفته؟ امتحان نهایی تعویق میفته.؟ کدومش اره کدوم ...

کنکور سراسری خیلی کم تعویق میوفته.

کنکور ارشد فکر نمیکنم

امتحان نهایی اره 

اها  رابطشون فکر کنم خیلی خوب نیست ولی یه اتفاقی میوفته رابطشون خیلی خوب میشه تو شوهرتون چقدر ...

خوب شدن رابطشون باعث میشه بتونن به زندگی من صربه بزنن اخه مادرشوهر مدرشوهرم دخالتین زیاد و همش درحال تحریک کردنن دوس دارن شوهرم منو طلاق بده

2706