2737
2734
عنوان

اینکه میگن مادر باید واسه بچش وقت بزاره بعنی چی؟یکی معنی اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 113 پست
خوب کنترل کن خودت رو عزیزم. ولی حتما یه تاکسی دور از فضای مجازی برای بچه ات بذار  بچه اگر با ...

اره با بچه ها ارتباط نمیگیره اصلاااا خوشش از هیچکسی نمیاد مدام درحال گریه ونق و بهونه واینکه بغلش کنم توخونه دستشو بگیرم راهش ببزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الویت زندگیم بعد بچه ب دنیا اوردنم فقط شد دخترم چون بهم خب  خیلی خیلی نیاز داره و کم کم از طریق من داره دنیای بیرون رحم مادر رو میشناسه

تموم وقتم رو متعلق بهش دادم تا کم کم مستقل بشه ایشالا خودش بتونه بازی کنه

من هیچوقت بهش پستونک ندادم و دلایل خودمو دارم

راجب تربیتش خیلی حساس و محتاطم سعی میکنم بهترین روش رو اجرا کنم ن تنها تربیت ب غذا و نگهداریشم همینطور

خیلی باهم بازی میکنیم ی تایمایی هم میزارم خودش تنهایی بازی کنه تا استقلالم یاد بگیره

ولی برام خیلی عجیبه خیلی نوزادم داشتن صب تا شب گوشی دستشون یا همینجا پلاس بودن

یا تا ۴ طهرم شنیدم خودم یکی همینجا ب بچه اش غذام نداده بود

بعضیا اسم مادر رو فقط یدک میکشن

Lea  
2728
چجوری بگیرم توروقران ی راهکار بدیدچشاشم دارن ضعیف میشن ازلس بهم میزنه فقط با گوشی غدا میخوره 😔😔😔

عزیزم اولا که باج دادن به‌کودک برای انجام‌کارهاش  اشتباهه،اینکه فقط با گوشی غذابخوره مثلا

سرشو با کارا و فعالیتای دیگه گرم‌کن که گوشی رو یادش بره

چندوقت پیش چشمش گوشی دستش نگیر،کم کم یادش میره

جدی باش،به‌گریه ش و بهانه هاش برای گوشی اهمیت نده حواسشو به یه‌کار دیگه پرت‌کن

باهاش بازیای پرتحرک بکن ،داروهای اشتهااوربده غذاهایی که دوست داره رو بپز تا بیشتر غذابخوره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
هروز ن ی روز پارک ی روز ماسه بازی ی روز دوچرخه سواری ی روز پیاده روی تلویزیون شاید روزی نیم ساع ...

شده مثلا چن روز مدام خونه باشه 

دخترمن تو هفته شاید ۱روزیا ۲روز ببرمش مارک با پدرش البته

خب الویت زندگیم بعد بچه ب دنیا اوردنم فقط شد دخترم چون بهم خب  خیلی خیلی نیاز داره و کم کم از ...

ستاره چطوری 

دخترت خوبه🥰🥰😍😍

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740
اره با بچه ها ارتباط نمیگیره اصلاااا خوشش از هیچکسی نمیاد مدام درحال گریه ونق و بهونه واینکه بغلش کن ...

اگر تو باهاش ارتباط برقرار کنی کم کم اونم‌خوب میشه ..اگر الان خواب نیست ...همین الان گوشی رو بذار کنار و برو باهاش ارتباط چشمی برقرار کن و بذار لبخند نگاهت رو بیشتر ببینه ...با هم نقاشی بکشین یه سینی پر از نمک کن بذار باهاش بازی کنه تو هم همزمان باهاش بازی کن

اگر تو باهاش ارتباط برقرار کنی کم کم اونم‌خوب میشه ..اگر الان خواب نیست ...همین الان گوشی رو بذار کن ...

مرسی عزیزم راهنمایی هات عالی یودن نه خوابه اط فردا درست میکنم خودمو 

سلام مامان گل خسته نباشی ، میشه بگی چن سالته ؟ من ی دوقلوی سه ساله دارم اسباب بازی هاشونو میارم با هم بازی میکنن بعد خودم میرم پی کارام و غذا درست کردن وقتی میام میبینم جلو شیر روشویی ان قابلمه و لیوان های اسباب بازیشونو بردن هی پر آب میکنن و میریزن و مثلا بازی میکنن ، کلی همه جارو خیس میکنن امااااا خودمو کنترل میکنم تا جایی که بشه سرشون داد نمیزنم میان همه لباسامو در میارن و میپوشن کل کشو لباسمو بهم میریزن ی لحظه غافل بشم کل قابلمه و ظرف قاشق چنگالارو در میارن و ردیف میچینن رو پلکان های راهرو بعد من باید ی ساعت بچینم سر جاشون ، باهاشون بازی میکنم براشون قصه میگم شعر میگم با هم بیرون میریم میبرمشون پشت بوم اونجا براشون موکت میندازم کلییی بازی میکنن ، دخترام عاشقمن ، بعد باباشون ی هفته خونس ی هفته خونه نیست ، اون ی هفته که خونس همش پیش باباشونن و خیلی بهش وابستن ولی بازم شبا حتما میان پیش خودم میخوابن باید یا دستاشونو بگیرم یا براشون قصه بگم تا بخوابن ، ولی این که میگی دخترتون خودش میخوابه یکم عجیبه چون خیلی کوچیکه و نیاز داره پیشش باشین وقت خواب

خدا جون به بزرگیت قسمت میدم نزار آرزوم آرزو بمونه 😢😢😢 
خب بغلش میکنم بقیه میکن نکن بغلی میشه 😔 خمیر بازی خطرناک نیست تواین سن

ببين منظورم از بغل كردن همون ارتباط پوستي هستش

همين كه يه جا نشستين بغلش كن نوازشش كن، سرش رو بزار رو سينه ات

چرا خمير بازي زوده واسه همين گفتم خودتون خمير درست كنيد با اب و ارد و يه قاشق روغن، يكم رنگ خوراكي هم بزنيد كه رنگي بشه، نبود هم مهم نيست خيلي خيلي سرگرمش ميكنه  و براي خلاقيتش عاليه

دقیقا دوخط اخرت منم 😔😔خیلی از دخترم شرمنده ام  خیلی حتی الانم نگاش میکنم معصومانه خوابیده اش ...

نشون میده کاملا بدون امادگی روحی و روانی باردار شدید... 

تو این دوره و زمونه که همه مامان ها از همون سن کم به بچه زبان اموزش میدن، مدام کتاب داستان میخونن و خیلی کارای دیگه انجام میدن ، شما اگر کم کاری کنید قطعا نتیجه اش رو در اینده فرزند تون میبینید. 

امیدوارم بیشتر اهمیت بدید از این به بعد.  

2706