2733
2734
عنوان

اینکه میگن مادر باید واسه بچش وقت بزاره بعنی چی؟یکی معنی اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی با بچه ها سرگرم از صبج باهم کارتون میبینیم پیاده روی میکنیم زبان میخونیم و بازی میکنیم &nb ...

خوشبحالت

من خسته شدم از وابستگی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
علائم عدم کمبود عاطفی واعتماد به نفس بچه دو و نیم سال چیه؟

البته لجبازی و گریه تا حدی تو این طبیعی هست ولی اینکه هیچگونه ارتباطی با مادرش برقرار نمیکنه و هیچ تایم خلوتی رو برای هم ندارن  ...این به بچه آسیب می زنند...همین میشه که بچه بلد نیست با هم سن و سالش بازی کنه و از وسایل بازی لذت ببره ...ارتباط برقرار کردن براش سخته

وشبها کتاب داستان  میخونم.حالا بیشتر جلو تلویزیون میشینه از خودم متنفرم یکم مریضم حالم خوب نیس چن ماهه .نمیتونم باهاش بازی کنم ازخودمدبیزارم بعد تو با ۲۲ ماهه چکار که نمیکنی .دیر نشده .زود روش رو عوض کن

اينكه مستقل ميخوابه خيلي خوبه

پستونك رو بايد ديگه ازش بگيريد 

ولي اينكه با شما خوشحال نيست نشوندهنده ي اينه كه به اندازه كافي توجه و محبت ازتون نگرفته

راهكارهايي كه به ذهنم ميرسه رو ميگم

در طول روز زياد بغلش كنيد ، نوازشش كنيد، ببوسيدش

در مورد هر چيزي باهاش صحبت كنيد

وقتي نگاهش به شما ميفته لبخند بزنيد

موزيك بزاريد با هم برقصيد

تو اشپزخونه خمير درست كنيد با هم بازي كنيد

بازي فكري و لگو با هم درست كنيد

براش كتاب بخونيد

حتما هر روز بهش بگيد كه دوسش داريد

2740
گوشی و تی وی چجوری ترک کنم شیطونه میگه همه رو از فردا جمع کنم کلن 

خوب کنترل کن خودت رو عزیزم.

ولی حتما یه تاکسی دور از فضای مجازی برای بچه ات بذار 

بچه اگر با آدم ها ارتباط بر قرار نکنه مغزش دوچار آسیب میشه

میدم ولی زود خسته میشه میگم جدیداوسواسگرفته رو نطم حساسشده غروب کلی دستمال کاغذی اورد پاره پوره کرد ...

عزیزم از تعریفای ک ازدخترت کردی کااااملا مشخصه تشنه محبت و بازی ازطرف شماست دخترمن سه سالشه منم باردارم بارداری وحشتناکیم داشتم ولی یروز بخودم گفتم دخترم چ گناهی کرده ک من باردارم من حالم بده من سنگین شدم من هزار یک مشکل دارم من مااادر این بچه ام باااید بااااید باااااید وقت براش بزارم باهاش بازی کنم برا ششعر بخونم کتاب داستان بخونم بی حوصله نباشم چرا من باید توقع داشته باشم اون منو درک کنه اون فقط ۳سالشه یشب باخودم اتمام حجت کردمو از فرداش رسیدم ب دخترم گوشی کمتر دست میگیرم اکثرا اخرشبا ک خوابه تازه من دانشجوم هستم ولی کلا همه ی کارامو گذاشتم بعداز خواب همسرو دخترم فردا اون بچت بدنیا میاد باااید تا این مدت ک بارداری رابطتو با این دخترت خیلیی قوی کن چون بعدا چ بخوای چ نخوای نمیتونی خیلی براش وقت بزاری و این بچه تباه میشه و گناه داره بشین روکاغذ بنویس ک چیکارا کنید گوشیم دستت نگیر ک ارزششو نداره فضای مجازی همییییشه هست

خیلی خوبه  در طول روز گوشی و تی وی چقد میبینه  هرروز پارک میبریش

هروز ن

ی روز پارک

ی روز ماسه بازی

ی روز دوچرخه سواری

ی روز پیاده روی

تلویزیون شاید روزی نیم ساعت ظهر موقع ناهار خوردن و نیم ساعت شب موقع شام خوردن اصلا علاقه نداره

گوشی ک ابدا نمیخاد کلی بازی نصب کردم روش ک نیم ساعت ازم جدا شه اونم نهایت خیلی اصرار کنم ی ربع بازی کنه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706