2737
2734

انقدر فشار رو دوتامون هست هزاران حرف و عیب و ایراد پشتمونه

خانواده ها دوتاشونم فشار میارن بهمون اصلا درک نمیکنن

البته من قبل اینکه باردار بشم دارم کار میکنم که پس انداز داشته باشم برا اون بچه بدبخت که بخاطر حرف این و اون درم میارمش

البته خانواده شوهرم مخالف اشتغال و تحصیل من بودن

حتی با شوهرم دعوا کردن که منو نزاره ازاد باشم درس بخونم

من زوری با پافشاری مصمم به کارم ادامه دادم و اخرش شغل خوبی به دست اوردم و الانم میخوام فشرده کار کنم فقط برای اینکه پول داشته باشم برا روز مبادا

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

آفرین ب غیرتت

ولی بچه بجز خرج چیزای دیگه هم میخادا

ببین توان بچه داری رو داری از هر لحاظ

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش مقاومت کنین و کاری به حرف بقیه نداشته باشین تا چند سال دیگه که اوضاع مالی تون بهتر بشه

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
بعد از ناحیه بچه هم فشار میاد  منم همیشه میگم بهشون شما که پول نداشتین چرا مارو زاییدین

بقرآن منم میگفتم ولی الان دیگه میگم

چون علاوه بر فقر مالی پدرمادر من نه محبت کردن بلد بودن نه تربیت

خیلی بد رفتاری میکردن

من نمیخوام اونجور پدرمادر باشم

2740
فعلا کارتو ادامه بده پول به دست بیاری خود به خود همه احترام میذارن به فکر و نظرت حتی اگر بگی بچه‌نمی ...

اره باورت میشه با چه سختی شاغل شدم اینا حتی مشکل داشتن تو خونه درس بخونم انقدر دخالت میکردن آتیش مینداختن

افرین به خودت و اراده ت که نذاشت زیر بار حرف زور بری و رفتی دنبال کاری که دوس داشتی👏🏻

الان هم اگه واقعا شرایطش رو ندارید با شوهرت هماهنگ باش و به همه بگید فعلا بچه نمیخاید. 

شوهر من همیشه میگه هرچی گفتن بنداز گردن من

شماهم هروقت خانواده ها گفتن چرا بچه نمیارید بگو شوهرم فعلا موافق نیس.. میگه چندسال دیگه بیاریم

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
مودبانه مخالفت خودمو اعلام میکنم 

باور میکنی خودم از همه مخالف ترم😢

من دارم از کوجیک و بزرگ حرف میشنوم

همه هم سنام حتی دخترای ۱۵ ساله بچه دار شدن

انقدم به ادم میگن اگر جلوگیری کنین دیگه بچتون نمیشه بدبخت میشین فلان 

اره باورت میشه با چه سختی شاغل شدم اینا حتی مشکل داشتن تو خونه درس بخونم انقدر دخالت میکردن آتیش مین ...

ببین تجربه خودمه.تو خانواده همسرم اکثرا عادت دارن به بچه زیاد تو سن کم.. اما من چون سابقه کاری به دست اوردم و درامدم بهتر شده و مرتب وام اینا میگیرم هیچ کدوم نمیگن بچه دار شو. چون میگن حالا که داره با پسرم پول در میاره چرا خونه نشین شه.. خودتو جوری نشون بده که اهل اجتماع و کار هستی .  

افرین به خودت و اراده ت که نذاشت زیر بار حرف زور بری و رفتی دنبال کاری که دوس داشتی👏🏻 الان هم اگه ...

اخه مشکل اینه شوهر من از همه بی منطق تر و خودخواه تر و بی فکرتره

با اینکه میدونه از خرجای سرسام آور بچه برنمیاد ولی با بقیه هم نظره

میترسه بچش نشه حرف بشنوه

مگه به حرف بقیه اس؟؟

من ۴ سال تو زندگی سابقم،،۵ سال هم تو زندگی الانم با همسرم بچه نخواستم فقط برای این که مطمئن بشم کامل که با همسرم سازش داریم یا نه،،شرایط مالی هم بود ولی کسی مگه جرات داشت چیزی بگه پس فردا بچه یه خلا داشته باشه همینا میگن صبر کن تحمل کن نمیان کمک کنن ک بهش.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
2706