2726

واقعا وقت گداشتن برای بچه یعنی چ کارهایی چی

یگی بگه

مثلا من دخترم شب ک میخوابه یخوابه عادتش دادم پستونک دهنشه و با بالشش کم کم بازی میکنه خوابش میبره دیگه خودم کاری ندارم بهش میرم پی کارام

خب حالا یعنی من وقت نمیزارم بخوابونمش؟روشم اشتباه؟اخه دخترم خیلی با من صمیمی نیست ۲۲ماهشه 

کارت بد نیست ولی اینکه میگی با من صمیمی نیست جای تامله

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیز 

مادر خوب بودن مادری نیست که ۲۴ ساعته در خدمت بچه باشه 

مادرکافی بودن بهترینه به اندازه کافی مادر باش و مادر هم برای خودش وقت داشته باشه 

دخترت مستقل بار بیار 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
چجوری اخه گفتم دخترم پیشم اروم و شاد نیست 

عزیزم چرا شاد نیست ؟چه جوری این حرف میزنی چون نق میزنه؟؟

پیش شما نق نزنه کجا بزنه ؟ 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خوب حالا به جز وقت خواب بقیه وقت روز باهاش بازی نمی کنی؟

خیلی کم مثلا بپر بپردوست داره خب من نمیتونم باردارم

نقاشی عاشق اینه رو دیوار بکشه نمیزارم

یا واسه عروسکاش ک میارم وسواس داره اگه پا یگیش کج باشه کلی گریه میکنه کلافه میشم

2706