2733
2739
عنوان

اینکه میگن مادر باید واسه بچش وقت بزاره بعنی چی؟یکی معنی اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 113 پست
نمیدونم روش من درسته یا ن من مدام در حال بازی ام در حال حرف زدنم در حال جواب دهدن سوالم ی دستشویی ب ...

بنظرم روشت خوبه...پشتگرمی هم هست برا بچت..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
وقت نیزاری؟تویه این زمونه در این عصر پستونک ؟دندونهاش کج  بشه که چی؟خدا بالاسرم شاهده یه بار پس ...

میشه درخاستمو قبول کنی.که اگه سوال داشتم در مورد بچه داری بپرسم ازت عزیزم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۲ماهشخ

خیلی کوچیکه اگه ازت دوره باهات خوشخال نیس یا باشما اروم نیس تقصیر خودته کاملااا مشخصه براش وقت نمیزاری با خودت قراربزارهرشب موقع خواب بغلش مبکنی نازش میکنی و براش کتاب میخونی ولی چون بارداری بزار بیشتر شوهرت شبا اینکارو بکنه ک بعداز بدنیا اومدن اون یکی بچه اسیب نبینه یا میگی باید همش بغلش کنی معلومه کم دارت بهت نیاز داره با غرزدن با گریه میخواد جلب توجه کنه یه هفته همه وقتتو بزار براش ببین چقد اروم میشه . مثلا صبخانه ک میخوای براش بیاری تابیدارشد بغلش کن بوسش کن بگو بریم ی بازی قشنگ ببین چقد ذوق میکنه بگو مثلا اومدیم رستوران بشین من برات ی صبحونه خوشمزه بیارم بعدک‌اوردی همونو بازی کن مثلا خانوم شما چی میل دارید اب و تاب بهش بده خنده دارش کن ببین چقد ذوق میکنه بعدش بگو من اینارو ببرم یا کمکم میکنی بهش مسئولیتم بده مثلا بگو این قاشق رو کمک میکنی بیاری چیزای کوچیک‌بده بهش خیلییم ذوقشو کن و تشوقیش کن خیلییم بوسش کن و بغلش کن ببین چقد تغییر میکنه من اینقدم جزیی گفتم ک ی ایده م باشه

وااای من با دختر بزرگم قبل از بدنیا اومدن دومیه خیییییییلی با هم بازی میکردیم، حتی تو بارداریم هممممه ی وقتم تو بیداری دخترم مال اون بود اما الان دیگه نمیتونم مثل قبل باهاش وقت بگذرونم عذاب وجدان دارم، امروز بهش گفتم مامانی ببخش نمیتونم زیاد باهات بازی کنم و عصبی میشم ی وقتا، برگشته میگه اشکال نداره آخه دیگه تو نی نی داری 😭😭😭😭

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2731
اره میبنی بچه ها درکشون از ما بزرگترا بیشتره بخدا

فرشته ن بخدا فقط بال ندارن 😍

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
من تاپیک های شما رو خوندم حالم تا چند وقت بده

برام دعا کن عزیزم زیاد 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
برام دعا کن عزیزم زیاد 

خانم به دعا مگه هست فقط؟آدم هیچ تلاشی نکنه بعد بگه دعا کنید که نمیشه.شما و همسرتون نیاز فوری به درمان های روانپزشکی دارید ولی خب اعتقاد ندارید. حداقل مشهد هستید و اعتقاد به حرم و امام رضا دارید برید خودتون و همسرتون رو ببندید به پنجره فولاد شاید شفا گرفتید و اون دخترهای مظلومتون راحت شدن از دستتون.اگه شهر ما بودید فورا اورژانس اجتماعی رو میفرستادم دم خونه تون بچه هاتون نجات پیدا کنن

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2738
باورکن همش مقصر خودمایم بچه هامون تقصیر ندارن بیشتروقتا سرمون توگوشیه و چسبیدم بفضای مجازی بعدم سخت ...

نه من اصلا دعواش نمیکنم .. مثلا به صورت شعر عداد رو یادش میدم جیغ میزنه که بس کن من دیگه هیچی نمیگم .. من خودم فقط طرفای عصر یا اخرای شب میرم طرف گوشی.. خودم که حس و حال ندارم دخترمم اصلا همکاری نمیکنه .. مثلا بخوام براش نقاشی بکشم یه کم نگاه میکنه بعدش سریع بلند میشه میره ..