2733
2739
خب هر چی چاق کنند‌س نمیخوری عزیزم چطور میخوای چاق هم بشی زنداداش منم خامخوار هست

بدمزن خبب 😶

خامخوار نیستم ولی روغن کنجد فقط مصرف میکنم و نارگیل 

یکم میترسم برا بالا رفتن چربی خونم

چون ارثشو دارم  از سمت پدربزرگم

خوش اومدی عزیزم چقد اضاف داری

سلام منم هستم دیگه خسته شدم بیچاره شوهرم هیچی نمی گه ولی دلش می خواد من لاغر بشم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بدمزن خبب 😶 خامخوار نیستم ولی روغن کنجد فقط مصرف میکنم و نارگیل  یکم میترسم برا بالا رفتن چر ...

به نظرم برو حالشو ببر که خوش اندامی

لباس هم بگیر بده خیاط دوتا ساسون بگیره اندازه ات بشه 

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
منم ایشالا باهاتم😍

👏👏👏🤲🤲🤲🙏💪💪💪

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
سلام منم هستم دیگه خسته شدم بیچاره شوهرم هیچی نمی گه ولی دلش می خواد من لاغر بشم 

تو هم از فردا با ما شروع کن گلم مطمئن باش با همدیگه راحت‌تر جلو میریم 

تو هم از فردا با ما شروع کن گلم مطمئن باش با همدیگه راحت‌تر جلو میریم 

خب چیکار باید کرد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2740
مگه پیتزا چاق نمیکنه؟

نونش اره

پنیرش نه اصلا.

نگا قند چاق میکنه نه چربی

مامانم وقتی کتو بود

مرغ درست میکرد

صدمن پنیر خالی می‌کرد روش 

سس مایونز هم میزد بهش 

مینشست میخورد.

اذیت هم نمیشد اصلا 

ولی باید قرص منیزیوم مصرف کنی کنار رژیم چون اگه نکنی منیزیم بدنت میاد پایین اگه بکنی خیلی عالیه

مامانم از ۸۰ کیلو شد ۶۰

به نظرم برو حالشو ببر که خوش اندامی لباس هم بگیر بده خیاط دوتا ساسون بگیره اندازه ات بشه 

خوش اندام حساب نمیشم 😐😂

ولی باشه اگه خیاط قبول کنه کلی دعات میکنم 

نمیدونم چرا به عقلم نرسیده بود بدمم خیاط🥲

خب چیکار باید کرد 

ما قرار شده اول نون و برنج و ماکارونی و قند رو حذف کنیم

همون کم خوراکی بر اساس کالری شماری

ورزش یا رقص هم روزی یکساعت داشته باش

خوش اندام حساب نمیشم 😐😂 ولی باشه اگه خیاط قبول کنه کلی دعات میکنم  نمیدونم چرا به عقلم نرسی ...

ایشالا جواب بگیری که دیگه به این افکار پلیدی چاق شدن نرسی😂 

ما قرار شده اول نون و برنج و ماکارونی و قند رو حذف کنیم همون کم خوراکی بر اساس کالری شماری ورزش یا ...

همین الان قند انداختم تو قندون 🤣🤣🤣نون کن کنم چی بخورم کولی من شیر کم نیاره

2706