2737
2734
سلام شام خوردم  فردا صبح شروع میکنم چیا رو حذف کردی

باشه اگه فردا روزه نیستی نون و ماکارانی و فست فود رو حذف کن برنجم هفته ای پنج قاشق مجازی که بخوری سرخ کردنی هم باید حذف کنی شیر پر چرب و موزم حذف کن کالریشون بالاس صبح یکم نون و پنیر بخور ناهار یه چیز ابپزی مثل مرغ یا ماهی کبابی بخور شامم یا هندونه یا سبزیجات بخور روزی یه ساعتم برقص اگه هم تونستی پیاده روی بری برو 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سس مایونز و سیب زمینی هم نخور 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
خیلی لاغرم قدم ۱۷۵ وزنم ۵۷.۶۰۰ دور کمرمم خیلی کمه لباس گیرم نمیاد مجبورم یا لباس گشاد بپوشم یا&nbs ...

زنداداشم 160 قدش 45 وزنش

کلی اعتماد به نفس داره 

اینجور تلقین نکن

یه رژیم چاقی کوتاه مدت بگیر

وعده هات رو بیشتر کن

سس مایونز و سیب زمینی آب‌پز بخور خیلی خوبه

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2742
رژیم کتوژینگ چی هست؟

رژیمی بر پایه چربی

باید نشاسته و حبوبات و میوه به جز توت فرنگی و خیار و آووکادو رو حذف کنی

لبنیات فقط پنیر خامه ای بقیه حذف

رژیم کتوژینگ چی هست؟

فقط چربی میخورن.

قند نمیخورن 

اما پنیر پیتزا خامه گوشت مرغ اینا ازاده توش

میوه و اینام ممنوعه

فقط کره و پنیر پیتزا و اینا ازاده

رژیم خیلی پرخرجیه  اما اکثرا نتیجه گرفتن

باشه اگه فردا روزه نیستی نون و ماکارانی و فست فود رو حذف کن برنجم هفته ای پنج قاشق مجازی که بخوری سر ...

باشه عزیزم از صبح شروع میکنم

2740
زنداداشم 160 قدش 45 وزنش کلی اعتماد به نفس داره  اینجور تلقین نکن یه رژیم چاقی کوتاه مدت بگی ...

همه چی میخورم.

نگا از نظر قیافه خیلی اذیتم نمیکنه اینکه لباس گیرم نمیاد رو اعصابم.

ولی برنج نمیخورم اصلا و نون نمیخورم 

میگن بخاطر اونه سس مایونز و اینا هم نمیخورم

دکتر گفت برا این چیزاست 

باشه عزیزم از صبح شروع میکنم

افرین من چند روزه شروع کردم یکم بهتر شدم 

همه چی میخورم. نگا از نظر قیافه خیلی اذیتم نمیکنه اینکه لباس گیرم نمیاد رو اعصابم. ولی برنج نمیخور ...

خب هر چی چاق کنند‌س نمیخوری عزیزم چطور میخوای چاق هم بشی

زنداداش منم خامخوار هست

خیلی زود نتیجه میده

اره فکر کنم

من مامانم هم گرفت

اما صورتش خیلی داغون شد

رفت بوتاکس کرد درست شد 

از سایز لارج رسید به اسمال 

کلی دور پهلوشو اینا اب شد.

خیلی خوب بود کلا براش هرجا میره به همه توضیحش میده

اینقدر برا من گفتتش مغزم پوکیده😂😭