2733
2734

خدا لعنتش کنه خدایا تورو ب صاحب الزمان ازاین ادم بدذات نگذر خجالتم خوب چیزیه مادرو پدرم سنشون بالاس😢😢😢خواهر بیشرفم تا کوچیکترین حرفی میشه بهشون میگه بمیرید سنگ قبرتونو بزارم دیگه

😢😢😢😢😢خدایا خود خواهرمو بکش 

از عصبانیت دستم دردگرفته

مامانم عصبی بشه فشازش میره بالا😢😢😢😢خدایا ما چ بدبختی گیرافتادیم چون این ازدواج نکرده عصبیه سر همه چیز با مادرپدرم دعوا میکنه

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب شوهرش بدید

کسی نمیگیرتش دیگ سنش بالاس

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗
خب شوهرش بدید

چجوری بدن ؟باید یکی باشه بیاد بگیره یانه؟

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
2738

شما هم براش ارزوهای قشنگ نمیکنین مثل خودش  

ببرینش پیش روانشناس شاید مشکلش نتونه به دست خودش حل بشه نیاز به کمک داره

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

خدا اولاد صالح و سالم(جسمی و روانی) به همه بده 

عزیزم صبوری کنید ب خدا بسپارید نفرینش نکنین اخرش بد بشه میاد تو دل پدر و مادرت خالی میکنه پدر و مادرت حرص میخورن دعای خیرش بکنید 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده