2733
2739
عنوان

خواهر نجاستم همش ب مادرپدرم میگه بمیرید😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 53 پست
چطور پس بی عرضه ان ولی خونه جدا دارن؟  برادرتون باهاش حرف بزنه

فقط خریدتش مستاجرداخلشه

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو فقط بگو عکس پروفایلت چه جوری تایید شده؟    

خخخخ

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗
2731
من بخوام پیداکنم بخدا انقدر حرف دراره ک بگه اکلیل میره توخیابون دوست میشه ابرومو ببره اصلا نمیشناسیش ...

ان شاءالله به حرمت این ماه مبارک، به حق پنج تن آل عبا توی همین ماه دو بخت عالی نصیب شما و خواهرتون بشه و تا اون موقع خدا بهتون آرامش بده

ان شاءالله به حرمت این ماه مبارک، به حق پنج تن آل عبا توی همین ماه دو بخت عالی نصیب شما و خواهرتون ب ...

فدات بشم من قربونت برم ✔💓

2740
شاید تو بچگی خواهرتو اذیت کردن

حتی اگه اذیت کرده باشن هم بازم حق نداره

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...