2737
2739
عنوان

خواهر نجاستم همش ب مادرپدرم میگه بمیرید😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 53 پست

عزیزم ایشون دیگه سنی ازشون گذشته واقعا سخته 

حتما از پدر ومادرتون نگهداری می‌کنه و همه کارا هم روی دوش خواهرتونه

جای اون نیستید درسته پدر و مادر رو چشم آدم جا دارن ولی خب خواهرتونم نیاز به درک کردن دارن

سرکاریه؟

من اگ سرکار بزارم باچیز خنده دارمیزارم ن این

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نمیگیرتش دیگ سنش بالاس

عزیزم تو اقوام ما همچین موردی هست طرف ازدواج نکرده سنش بالاس شرایط زندگیشم خوب نیس عصبی شده دقیقا با پدر مادرش بدرفتاری میکنه مادرشم مریض احواله.دست خودش نیس مشگل اعصاب روان داره.نمخوام بگم کارش اشگال نداره چون عصبیه اما گاهی ادم باید خودشو جای دیگران بذاره حتی جای آدمای بد.یکی میتونه با تنهایی کنار بیاد یکی نمیتونه و عصبی میشه .حتما شدیدا بهش فشار میاد .کمکش کن باهاش حرف بزن حتما بره دکتر مطمعن باش به دکتر نیاز داره  .انشالا بهتر میشه

امیدوارم دلتون اسیر هیچ پدرسگی نشه
😐😐😐😐 شاید تقصیر شماست. مثلا هی بهش می گین چرا ازدواج نکردی یا مثلا خواهر برادرا هر روز خونه پدر ...

بابا اون روانیه من مجردم کسی توزندگی بهش نگفته چرا ازدواج نکردی خودش دستش توجیب خودشه 

همش بامادروپدرم دعوا میکنه سر همه چیز 

سر جا ب جایی وسایل حتی بهشون میگه بمیرید تا خوردکردن وسایل میرن باهم

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗
2731
عزیزم ایشون دیگه سنی ازشون گذشته واقعا سخته  حتما از پدر ومادرتون نگهداری می‌کنه و همه کارا هم ...

هه؟غذاشم مادرم درست میکنه

خانم این خواهرمن تو زندگیش برا مادرپدرم لیوانم جا ب جانکرده 

توروخدا نگید مراقبت میکنه

بابا اون روانیه من مجردم کسی توزندگی بهش نگفته چرا ازدواج نکردی خودش دستش توجیب خودشه  همش بام ...

شاید بختشو بستن یا طلسمه

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
عزیزم ایشون دیگه سنی ازشون گذشته واقعا سخته  حتما از پدر ومادرتون نگهداری می‌کنه و همه کارا هم ...

والا منم نگهداری مادرم گردنه منه مشگلات زندگی بهم فشار میاره گاهی .کارشون خیلی بده ادم باید یجور رفتار کنه دوراز جون بعد مرگ پدرمادر عذاب وجدان نداشته باشه.ولی خب روح و روان آدم این چیزا حالیش نیس.بنظرم فشار زندگی عصبیشون کرده و باید دکتر برن حرف شما درسته

من مجردم منم عذاب میکشم اما اون ب مادرو پدر پیرم هرروز میگه بمیرید  مادرپدرم سنشون بالاس وقتی ...

اوکی

هر وقت اینطوری گفت همون جا بهش اخم کن پدر و مادرت اخمتو ببینن کمتر ناراحت میشن

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
2740
بابا اون روانیه من مجردم کسی توزندگی بهش نگفته چرا ازدواج نکردی خودش دستش توجیب خودشه  همش بام ...

الان تو سن بدیه. سن یائسگی. احتمالا به خاطر تغییرات هورمونیه. داره یه بحران رو تجربه می کنه. البته قطعا مقصره ولی شاید بخشیش دست خودش نیست. یا شاید فکر می کنه مشکلاتش به خاطر پدر مادرتون هست اگه بتونه ببخشه خودش هم آرامش پیدا می کنه اینجوری داره به خودش هم آسیب می زنه. شاید هم فکر می کنه کسی دوستش نداره بهش محبت کنین شاید درست شد

هه؟غذاشم مادرم درست میکنه خانم این خواهرمن تو زندگیش برا مادرپدرم لیوانم جا ب جانکرده  توروخد ...

خب چرا پدرمادرت باهاش صحبت نمیکنن بره دکتر؟

توروخدا توهین نکنین

شما جای هیچکس نیستین

منم بابامینا بازیگرای خوبین،جلو بقیه میشن فرشته مهربون تو خونه یه پا شمر

منم همش باهاشون جنگ اعصاب دارم،همه هم به من توهین میکنن میگن تقصیر منه

پس تا راه کسی و نرفتی،تا کفشاشو پات نکردی،قضاوتش نکن

سرده  سر پره سردرده....ببین نبودنت با من چه کرده...
سهمشو بدن پدر مادر گلت بره تنها زندگی کنه  فقط این به ذهنم رسید عصبی ام  ی زن پنجاه سال ...

خونه جدا داره خودش 

ازاین ادمای باعرضه نیس 

حتی قبض موبایلشم میده داداشم پرداخت کنه اونوقت بره تنها؟

تامارو نکشه نمیده

دعا کن ازدواج کنه و براش دنبال همسر باش، ۵۰ سال دیدم ازدواج کرده

من بخوام پیداکنم بخدا انقدر حرف دراره ک بگه اکلیل میره توخیابون دوست میشه ابرومو ببره اصلا نمیشناسیش

خدا فقط منومادرپدرمو نجات بده تا نمردیم