2733
2739
عنوان

عشق دختر عموم از من خوشش اومده 😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 2964 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر۱۸ ساله منظورت روحیه ات؟

نه گلم 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2742
لعنتی 😂😂 چقدر رک گفته بیشعور 

مال دوران طفولیتم بود البته قبلش گفت قضیه رو کم کنیه شمارشو بم بده 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

حالا قصه من یه جور دیگس

یه عمو دارم اسمش یاور چلوییه 

پسرش رفته زن بازی

فک کن پسره پسرش دانشجوعه ها

چکار کنم؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740

@زندگی_لاکچری    

عزیزم ریپلای نشدید... 

ممنونم عزيزم❤️

اسم همسر من علي محمده ولي همه محمد صداش ميكنن و بعضا ممد😅😂 البته من علي محمد صداش ميكنم 

انشاءالله كه خوشبخت بشيد عزيزم 

بهترين بخت نصيبتون بشه🤲🏻❤️❤️

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
حرومزاده😂

پدر سوخته بود این قضیه مال دوران دبیرستانم بود الان که بش فکر میکنم میبینم خودمم چقد عقلم کم بوده ها اخه اون چی بود که من جوابشو میدادم 🤣😂😂😂😂🤣🤣

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
@زندگی_لاکچری     عزیزم ریپلای نشدید...    ممنونم عزيزم❤️ اسم همسر من عل ...

مشکل پیدا کرده که نمیتونیم ریپلای کنیم

همچنین توام همینطور 

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  
قبلنا ممدا ادم بودن....

خیلی وقته برکت از ممدا رفته اونام دخترباز شدن دیگه بگیر نیستن

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
2706