2733
2734

من یه دختر عمو دارم ک عاشق محمد نامی که بچه محلشون هم بود و طلا فروش بود شده تو اینستا چت میکنن گاهی میرن بیرون خیلی معمولی اونم ب اصرار دختر عموی من چون واقعا روش کراش داره و عاشقشه . و هر شب پیش من گریه میکرد و میگفت محدثه خداکنه مهر من ب دل محمد بیوفته و‌.... من و دختر عموم عین خاهریم .خلاصه طی ی اتفاق این اقا منو دید تو ی مهمونی و از من خوشس اومده پبج اینستام و پبدا کرذه و بیخیال نمیشه به دختر عموم گفته زیر سنگ باشه پیداش میکنم امروزم با دختر عموم پارک قرار گذاشته به بهونه من دختر عموم بهم زنگ زد نگو صدا رو بلند گو ک محمد فقط صدام و بشنوه بچه ها من ب ایناش کاری ندارم .من جوابم منفیه من برای خاهرم نگرانم ابجی گلم اب شد رفت بخدا ب روش نمیاره شکسته شدنش و دیدم خیلی براش قصه میخورم چی بهش بگم چجوری دلداریش بدم؟

و تنها خدا میتواند مرا قضاوت کند 💙💜

عزیزم فیلم احضارو نگاه کردی؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تو هیچ حسی  ب اون اقا محمد نداری؟

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

بگو این ممد آدم درست حسابی نیست وقتی با تو بوده منم میخواسته ن من قبول میکنم ن تو باهاش ادامه بده 

والسلام نامه تمام

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2706