2737
2739
عنوان

عشق دختر عموم از من خوشش اومده 😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 2955 بازدید | 104 پست
بله عزیزم منظورم تفاوت بین روحیه ی یه خانوم مجرد با یه خانوم متاهل هست

اهان گلم. منم همینجوری بماندد

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
نه هیچ حسی 

پس بگو همینو سعی کن قانع کنیش بهش بفهمون که نظرت هیچ ربطی به دختر عموت نداره و تصمیم خودته

دختر عموتم بهتره سعی کن ایشون رو فراموش کنه 

عشق یک طرفه به هیجا نمیرسه فقط خودشون دارن اذیت میشن .

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم متاهل هم مجرد؟

فکنم متوجه نشدین گلم

منظورم اینکه من باوجود اینکه متاهل هستم و درگیر زندگی مجرد و بچه داری اما همیشه سعی کردم اون شادابی نوجوانی رو اون حس جوونی یک خانوم مجرد رو درون خودم حفظ کنم 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

منم یه سری رفتم سر قرار😖

دخترعموم گیر داد بیا بریم دوست پسرمو ببین فقط یه جا همو نگاه میکنیم و میریم خونه

رفتیم و دیدیم پسره افتاد دنبالمون سیگار روشن کرد هی میومد و از ما جلو میزد و نگاه میکرد

منم ترسو گفتم تو که گفتی نمیاد و یه نگاهه...

پسره عاشقم شده بود نکبت

اونقدر دخترعمومو تحت فشار میذاشت تا شمارمو داشته باشه

اصلا اهمیت نده و کلا قبول نکن ،دختر فامیلتون گناه داره

2731
با دختر عموت بشین یه گوشه و خیلی صادقانه بگو تو مثل خواهرمی پس میخوام صادقانه باهات صحبت کنم ،من از ...

خیلی بهش میگم محمد تیکه تو نیس دختر بازه ب درت نمیخوره بازم بازم گوشش نیس میگ دوسش دارم امروزم ب من گیر داده محدثه باعاش اوکی شو ناراحت نمیشم گفتم گمشو تو نبودی هم قبول نمیکردم

و تنها خدا میتواند مرا قضاوت کند 💙💜
منم یه سری رفتم سر قرار😖 دخترعموم گیر داد بیا بریم دوست پسرمو ببین فقط یه جا همو نگاه میکنیم و میر ...

اره خدایی گناه داره اصلا اون نبودم قبول نمیکردم محمد خیلی دختر بازه مگ دردسرم کمه

عزیزم فیلم احضارو نگاه کردی؟

دقیقا منم همین به ذهنم رسید😅

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
2738
خیلی بهش میگم محمد تیکه تو نیس دختر بازه ب درت نمیخوره بازم بازم گوشش نیس میگ دوسش دارم امروزم ب من ...

خلاصه از حرفتون کوتاه نیاید چون الان کسی که داره ضربه ی بدی میخوره دختر عموتونه 

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
دقیقا منم همین به ذهنم رسید😅

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
خلاصه از حرفتون کوتاه نیاید چون الان کسی که داره ضربه ی بدی میخوره دختر عموتونه 

اره دلم براش میسوزه امروز خیلی پکر بود اما بعدش مث ی حس انتقام اومد گف انتقام میگیرم بعدشم رفت واقعا نگرانشم

2706