2737
2739
عنوان

عشق دختر عموم از من خوشش اومده 😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 2955 بازدید | 104 پست
خیلی وقته برکت از ممدا رفته اونم دخترباز شدن دیگه بگیر نیستن

اره 😂😂😂😂😂

بحث کردن با ابلهان بی فایده اس😉 اگه نظرتون باهام همخوانی ندارد بهتره وقتت رو برای ریپ زدن نذارید ممنون میشم😜  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی 😂😂 نترکی دختر .. حالا شماره رو دادی ؟😂😂

نه بابا به دوستم گفتم شمارتو فلانی میخواد بدم ؟؟ گفت نه تازه من اصرار به دوستم بذار شمارتو بدم اخه بش گفته بودم هزینه داره اونم قبول کرده بود میخواستم ۲۰۰ هزارتومن ازش بگیرم 😂😂😂😂😂😂😂

اون زمان ۲۰۰ تومن خیلی بود 😈😈😈😈

عشقمو فروختم 😂😂😂🤣🤣🤣🤣

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 
2731
خب نفهمیدم میشه توضیح بدی؟

عزیزم من و همسرم سرپرست دخترم هستیم ♥️

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
خب چرا نوشتی هم مجرد هم متاهل( چیکار کنم خنگم معنی امضات رو نمیفهمم)

عزیزدلم

منظورم اینکه من باوجود اینکه متاهل هستم و درگیر زندگی مجرد و بچه داری اما همیشه سعی کردم اون شادابی نوجوانی رو اون حس جوونی یک خانوم مجرد رو درون خودم حفظ کنم 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738

یه عروسی این مدلی رفتم، خانم جوگیر شده بود دخترخاله اش رو برده بود مغازه دوست پسرش پز بده، دیگه بازی عوض شد، جالب این که تو عروسی هم با افتخار خانواده عروس و داماد این قضیه رو تعریف میکردن، دخترخاله عروس توی عروسی جوری کز کرده بود تو صندلی اش انگار اومده ختم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
عزیزدلم منظورم اینکه من باوجود اینکه متاهل هستم و درگیر زندگی مجرد و بچه داری اما همیشه سعی کردم ا ...

اها .الان متوجه شدم 

راستی همیشه شما رو با کاربر ژیناگلمن اشتباه میگیرم عکس پروفایلتون شبیه هم

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
اها .الان متوجه شدم  راستی همیشه شما رو با کاربر ژیناگلمن اشتباه میگرم عکس پروفایلتون شبیه هم

ژیناجون عکساشون همیشه افکت آبی داره گلم 😍

اره درست میگی بهت که گفتم خنگم ولی چهره دخترا شبیه

بله عزیزدلم 

2706