2733
2734
عنوان

از این موردا تو خونتون دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 65 پست
چرا اینقدر خودت رو نیازمند کردی؟ خوبه که یکی پایه ت باشه ولی اگه هم نبود هم مشکلی نیست خودت رو دوس ...

دوتا بچه ایم برای اینکه حوصلم سر نره باهاش شوخی میکنم اما امروز فهمیدم باید مثل خودش باشم و با خودم حال کنم بره ب درک اصلا

خیلی غرورم شکست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شعور ندارن نمیفهمن چهار دیواری اختیاری

یاد ی چیزی افتادم ۷سالم بود پسرعمومم همسنم بود باهم رفته بودیم پشت بوم دزدکی روستا بودن خونه مادربزرگمون اخرای بهار بود بخاری هارو ک جمع کرده بودن اونموقع ها بخاری نفتی بود ک از سقف دوده ش خارج میشد از اونجا داد میزدیم نمیدونستیم خونه مردمه😣😣😣😣چ داد هایی میزدیم بعد فهمیدم ی پیرمرد پیرزنن خواب بودن با چوب اومدن دنبالمون نزدیک بود بیفتیم

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
2731
یاد ی چیزی افتادم ۷سالم بود پسرعمومم همسنم بود باهم رفته بودیم پشت بوم دزدکی روستا بودن خونه مادربزر ...

ناراحت نشیا ولی حقتون بود بنده خداها خواب زهرمارشون شد😂

ناراحت نشیا ولی حقتون بود بنده خداها خواب زهرمارشون شد😂

بخدا شوکه شدیم وقتی اومدن بیرون با فوش و عصا زهرترک شدیم میدونم ما خیلی شیطون بودیم😂

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
2706