2726
عنوان

از این موردا تو خونتون دارین؟

849 بازدید | 65 پست

داداشم یه مدتی نبوده تازه برگشته خونه هرچی باهاش میگم میخندم جوابمو نمیده اصلا ادم حساب نمیکنه!چرا اینطورین اینا؟چه رفتاری باید باهاشون داشت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همسایه خرمون داره با اون یکی همسایه حرف میزنه ی متر فاصلشونه فریاد میکشن بخدا فریاد بچمم خوابه

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
2728

ن 

ولش کن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
توام سرتو بکن برو ی داد بکش😁

بخدا روبروی همن انگار ۸۰۰متر فاصله دارن😢

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
ببخشيد مزاح ميكنم شايد انقد پيش گوسفند بوده يادش رفته حرف زدنم هس🤣😂

نه ناراحت نمیشم واقعا حرف زدن بلد نیست😂حقشه اعصابمو داغون کرد امروز کلی گریه کردم ادم تک فرزند باشه بهتره

این به من فحش داد منم تو دلم موند با گریه و داد و بیداد خودمو خالی کردم😂بهش بگو همون بیرون بمونی به ...

ممكنه وقتي بيرونن يادشونم بدن من ك هم خواهر هم داداشم مطيع دوستاشونن

بهشون تذکر بده بگو بچه دارم فلان ارومتر حرف بزنن

روم نمیشه مردای گنده چی بگم بهشون قد پدرمن😂

2706