2737
2734
عنوان

از این موردا تو خونتون دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 65 پست
امروز غرورمو شکوند همه چی میتونم بهش بگم🤓😂منم 

خدا نکشت ولش کن من حدس میزنم درد داداشه من ازدواجه🤷‍♀️

کلاً از زمانی که این دبیرستانی شد تااااااا حالا که دو یه ساله رفته دانشگاه خلق و خوش عوض شد باز تو دانشگاه که دیگه امیدی بهش نبود منم هر وقت میبینمش فقط براش جک میگم و یا باهم گاهی اوقات فیلم نگاه میکنیم ولی دیگه وارد جزئیات نمیشم همیشه میدونم داداشم خیلی رازهای نگفته داره🤔😂

خدا نکشت ولش کن من حدس میزنم درد داداشه من ازدواجه🤷‍♀️ کلاً از زمانی که این دبیرستانی شد تااااااا ...

اره بابا یا سربازی خوبشون میکنه یا ازدواج😐اگرچه میگه من زن نمیخوام و تفکرات مسخره داره

باز خوبه با تو فیلم میبینه فیلم تولدشو مثلا میزارم ک ببینیم اصلا توجه نمیکنه😐خیلی رو مخه خدا کنه زود ازدواج کنه بره😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا یا سربازی خوبشون میکنه یا ازدواج😐اگرچه میگه من زن نمیخوام و تفکرات مسخره داره باز خوبه با ...

خب دیوونه جان فیلم تولد که نمیبینم فیلمی میبینم که اونم خوشش بیاد باهم ببینیم مثلاً ترسناکی تخیلیی چیزی ...

فیلم تولد داداشمم اگه براش بذارم که کلاً سرم داد میزنه دیگه 😅

آره انشاالله زودتر ازدواج کنن راحت شن😁

خب دیوونه جان فیلم تولد که نمیبینم فیلمی میبینم که اونم خوشش بیاد باهم ببینیم مثلاً ترسناکی تخیلیی چ ...

فقط گوشی داشته باشه و کلش ۲۴ ساعته تو گوشی😂

وای چه جالب اونم حساسه ب فیلم تولد😂

ان شاءالله یکی پیدا شه این اخلاقاشونو تحمل کنه

2728
فقط گوشی داشته باشه و کلش ۲۴ ساعته تو گوشی😂 وای چه جالب اونم حساسه ب فیلم تولد😂 ان شاءالله یکی پ ...

دقیقاً گاهی وقتا میگماون بیچاره ای که بیاد بشه زن داداش من چه عذابی بکشه چجور میخواد داداشمو تحمل کنه😂