2733
2734
عنوان

خب دیگه نی نی یار تایید کرد دروغ بود ....

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 113 پست
حرفی که من زدم برام کپی کن ببینم😖😖😖بیچاره تویی

تاپیکش پاک شد وگرنه لینکشو میدادم نی نی یار چون دیشب گفت هرکی سر اون دوتا بی احترامی کنه ب بقیه رو قطع میکنه 

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تاپیکش پاک شد وگرنه لینکشو میدادم نی نی یار چون دیشب گفت هرکی سر اون دوتا بی احترامی کنه ب بقیه رو ق ...

من ترس از قطع شدن ندارم بی احترامی نکردم فقط گفتم  کی کاش سرمون تو کار خودمون باشه

@نی_نی_یار_5    اگه میخواین من قطع کاربری کنید

من فقط قضاوت میبرم پیش خدا

تاپیکش پاک شد وگرنه لینکشو میدادم نی نی یار چون دیشب گفت هرکی سر اون دوتا بی احترامی کنه ب بقیه رو ق ...

نی نی یار تگ کردم 😁

ترسی ندارم

ولی از من ب تو نصیحت  سرتو کار بقیه نباش

قضاوت نکن

2731
من ترس از قطع شدن ندارم بی احترامی نکردم فقط گفتم  کی کاش سرمون تو کار خودمون باشه @نی_نی_یار ...

نخیر تو ب من گفتیرعقده ای و کینه ای درصورتی ک من هم مثل بقیه حق دارم در مقابل دروغگویی بقیه پرسشگر باشم ولی تو حق نداشتی طرفداری ۲ تا شیاد رو بکنی بمن توهین کنی

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

منم  هیچ وقت نمیبخشم

ی نصحیت دیگم دارم

اول قضاوت نکن ادما. قاضی خداس 

دوم این که سرتو کار خودت باش

سوم این کینه نباش

نی نی یار تگ کردم 😁 ترسی ندارم ولی از من ب تو نصیحت  سرتو کار بقیه نباش قضاوت نکن

نیازی نیست تو منو نصیحت کنی اول ادب یاد بگیر 

نخیر تو ب من گفتیرعقده ای و کینه ای درصورتی ک من هم مثل بقیه حق دارم در مقابل دروغگویی بقیه پرسشگر ب ...

اول که شیاد یعنی چی

بله ادمایی خیلی ادما قضاوت میکنه همین بدت نیاد

هنوز داری قضاوت میکنی در حالایی که ما هیچ نمیدونم 

دروغ باشه 

ماخودمون. راستگو ادم نیستم  ادمایی که تو مجازز اینقدر کنیه وای ب حال   دنیای واقعی

نبخش من ب بخشیدن شما کاری ندارم قیامت قاضی ماست

2740

کنه خودتی عزیزم حرف دهنتم بفهم و تربیت داشته باش هرچی نرسی به ادم بگی وقتی نمیتونی کسیو قانع کنی بی احترامی هم نکن افرین...کمترم پیگیرمردم باش 

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
کنه خودتی عزیزم حرف دهنتم بفهم و تربیت داشته باش هرچی نرسی به ادم بگی وقتی نمیتونی کسیو قانع کنی بی ...

اون از دوستت که اومد تربیت نشون من بده خودش رید اینم از تو که میگی توی مجازی به بقیه احترام بذار خودت مدام به بقیه بی احترامی میکنی و چرند میگی گیری افتادیم از دست این اعجوبه ها

کنه خودتی عزیزم حرف دهنتم بفهم و تربیت داشته باش هرچی نرسی به ادم بگی وقتی نمیتونی کسیو قانع کنی بی ...

اصلا من مگه اول تو رو ریپلای کردم که مثل خاک انداز اومدی حرف مفت زدن بعد به من میگه پیگیر مردم نباش عتیقه

اون از دوستت که اومد تربیت نشون من بده خودش رید اینم از تو که میگی توی مجازی به بقیه احترام بذار خود ...

توحرفام کجابهت بی احترامی کردم!!!؟؟جزتوکه اومدی نوشتی گه خورمردمن و کنه میگی توقع داشتی اینم نگم بهت تربیت داشته باش هرچی میرسی میگی!

اصلا من مگه اول تو رو ریپلای کردم که مثل خاک انداز اومدی حرف مفت زدن بعد به من میگه پیگیر مردم نباش ...

خیلی بچه ای نظرمیزاری توسایت بایدم انتقادبشی این چه طرز حرف زدن توعتیقه نیسی بااین برخوردت؟!

2706