2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حیاط ما و مادر بزرگمم با عموم به هم راه داره عموم اونجا زندگی نمیکنه کلیدش دست منه سگ نگه میدارم امسب داشتم میرفتم سر بزنم به سگام ایرپاد تو گوشم بود تو حال خودم بودم پسر عمم ۱۰ ساله اومد پشتم داد کشید منم ترسیدم افتادم زمین 

خوب

من پاشدم دروغ بگم چرا یه فوش دادم یه جیغ کشیوم رفتم سمت خونه عموم برگستی دوباره پسرش این کارو تکرار کرد رفتم سمتش شروع کرد فوش دادن تف کرد روم منم عصبی بودم زدم یدونه کشیده زدم به پسرعمم مامانشم از اونور جای اینکه لچشو کنترل کنه داد میزنه گازش بگیر 😐 من دست و پای پسرعممو نگه داشته بودم رو زمین من موهام بلنده خیلییم حساسم مادرش پاشد موهای منو کشیدن مادربزرگم دستامو نگه میداست که نزنمشون با تقلا از زیر دستاشون اومدم بیرون اومدم بزنمشون پشیمون شدم اومدم سریع زنگ زدم به عموم گفتمو گریه کردم اونم گفت میام میگم تو ناراحت نباش و اینا بابام و مامانمم خونه نبودن اومدن اوناعم بابام گفت چرا قیافه گرفتیو ایانا منم گفتم و گریه کردم به شددت ب بابام گفتم هیچی نگفتی شیر شدن و اینا بعدش ماملنبزرگم اومد ک مثلا پر کنه بابامو فکر نمیکرد من بگم ب بابام بابامم گفت من توعو دخترتو شناختم دفعه بعدی انگشتت به بچه من بخوره من میدونمو اون و فلان توعم شناختم اونم به من گفت بی تربیت 😂 و رفت