2733
2734
عنوان

خب دیگه نی نی یار تایید کرد دروغ بود ....

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 113 پست
توحرفام کجابهت بی احترامی کردم!!!؟؟جزتوکه اومدی نوشتی گه خورمردمن و کنه میگی توقع داشتی اینم نگم بهت ...

چی میگی من نوشتم بذار عکس داغون رو به شوخی اون دوستت اومد گفت یه عده گه خور ملتن این توهین نبود تو هم تایید کردی

خیلی بچه ای نظرمیزاری توسایت بایدم انتقادبشی این چه طرز حرف زدن توعتیقه نیسی بااین برخوردت؟!

مگه طرفم تو بودی در ضمن من به شوخی گفتم چرا ول کن من نیستی عجب گیری افتادیم ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگی من نوشتم بذار عکس داغون رو به شوخی اون دوستت اومد گفت یه عده گه خور ملتن این توهین نبود تو ه ...

من اینو تاییدنکردم بروببین چیو تاییدکردم نوشتم اون دروغ میگه چراشماول نمیکنین اون نوشت یه عده گه خورمردمن من چی اونو تاییدکردم اصلادیری چی گفتم اون چی گفت بعدتوبه من چی گفتی؟؟؟

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️

اون به تو نوشت گه خورمردمن یه عده بعد اومدی منو میگیری و میگی تو کنه ای و خاک اندازو نخودو گه خوری بهم نسبت میدی بعدم طلبکاری رفتارت درسته!؟

2731
مگه طرفم تو بودی در ضمن من به شوخی گفتم چرا ول کن من نیستی عجب گیری افتادیم ها

چی میگی بابا اول بفهم هرکسی یه شخصیتی داره بهم میگی کنه و هرچی میرسه میگی توقع جواب نداری اونم بدون دلیل حرف میزنی درصورتی اون جوابتوداد یکم حرف زدنتوبفهم

اون به تو نوشت گه خورمردمن یه عده بعد اومدی منو میگیری و میگی تو کنه ای و خاک اندازو نخودو گه خوری ب ...

خب اون گفت گه خور چرا تو نیومدی بگی زشته نگو همونطور که هی پشت سر هم منو ریپلای میکردی اگه مفتش کار مردمی که ببینی کی حرف زشت میزنه به اونم میگفتی چرا گیر داده بودی به من فقط

خب اون گفت گه خور چرا تو نیومدی بگی زشته نگو همونطور که هی پشت سر هم منو ریپلای میکردی اگه مفتش کار ...

توخیلی پرو وبیشعوری خیلی مراعات کردم نگم بهت من مفتش نیسم حرف دهنتم بفهم بچه هنوز عقلت کامل نشده مم حتی توهم ریپلای نکردم گفتم دلشونشکن تومدام توهین میکنی تربیتت همیقدر نفهمی

توخیلی پرو وبیشعوری خیلی مراعات کردم نگم بهت من مفتش نیسم حرف دهنتم بفهم بچه هنوز عقلت کامل نشده مم ...

برو بابا میمون لعنتی همینم مونده توی احمق بیشعور اشغال ادب یاد من بدی 🐒🐒

2738
توخیلی پرو وبیشعوری خیلی مراعات کردم نگم بهت من مفتش نیسم حرف دهنتم بفهم بچه هنوز عقلت کامل نشده مم ...

پس اون کدوم خری بود که اومد گفت بعضی ها عقده دارن و فلان از دست تو میمون کنه همه تاپیکامو قفل میکنم تا اینقدر حرف مفت نزنی و مثل مگس هی به پر و پای من نپیچی