2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چله حق شناس نگرفتم فقط شروع کردم به خوندن  چله ی زیارت عاشورا و هر روزش دعاا به اینکه یه آدم ...

تو اين مدت گناه اينا نكردين؟ من خيلي وسواسي ام همش فك ميكنم ناخواسته گناه ميكنم چله هام باطل ميشه😕عزيزممم مباركه😍انقد خوشحال ميشم ميبينم يكي به اونكه ميخاسته رسيده

2728
یکی تو این سایت گفت ۴۰ روز هر شب زیارت عاشورا میخوتده رسیده بهش یه ذکر عالی هم دارم ولی ۶۰ روزه روز ...

اگه ی مدت با کسی باشه ادم، بعد یسری اتفاقا بیوفته کلا یارو دلسرد بشه و بد قضاوت کنه چله بردارم بنظرت فایده داره؟

تو اين مدت گناه اينا نكردين؟ من خيلي وسواسي ام همش فك ميكنم ناخواسته گناه ميكنم چله هام باطل ميشه😕ع ...

ممنون عزیزم انشالله شما هم به اونیکه میخواین برسین که بالاترین لذته

گناه اممممم؟؟؟ نمیدونم گناه عمدی نکردم حداقل مثلا دروغ بگم یا غیبت کنم مخصوصا اینکه برقصم چون من اعتیاد به رقص دارم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2740
یه سوال بپرسم رسیدنتون به هم سخت بود؟ مشکلات داشتین؟ ینی یجورایی رسیدنتون به هم مثل معجزه بوده با ...

بله خیلیییییییییی سخت بود چون بهمن ماه بهمون گفته بودن و بابام بدون هیچ دلیلی ردشون کرد بعد عموم با بابام صحبت کرد که پسر خوب و کاریه هست بابام راضی شد بیان خونه بعد یه روز مونده به عقد یکی اومد گفت اهل دود و دمه هیچی دوباره بهم خورد تا اینکه نفر بعدی اومد گفت نه دروغ گفته و هییییییی من شوکه شدم هیییییی

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
فاميله،چهارسال پيش وقتي دبيرستاني بودم گفته بودن مامانم گفته بود درس ميخونه بعد درسش...ديگه پيداش نش ...

ببین اگه آدم خوبیه و سالم و چشم پاک دعا کن از ته دل جوری که بهش رسیدی و خدا رو واسه داشتنش شکر کن مثلا خدایا شکرت بهش رسیدم و دارمش چله ای که دوستانم بهت پیشنهاد میدنو انجام بده 

ولی. عزیز من همیشه اول دعاهات بگو اگر به صلاحم باشه و قسمتم همین باشه برام پیش بیاد وگرنه اگر خدای نکرده به صلاح نباشه و قسمتت این نباشه و به زور از خدا بخای به مشکل برمیخوری طوری که آرزو میکنی برگردی به همینجایی که الان هستی

میگفتن خانومایی که به زور از خدا خاستن و الان پشیمونن 

همیشه صلاحتو از خدا بخاه منم یه حسایی به یه فامیل دورمون داشتم ولی خوب صرفا احساسات کافی نیس خیلی دعا کردم ولی نشد گفتم حتما قسمت نی و از خدا کسی که به صلاحمو میخام

راستی چن سالته

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       
یکی تو این سایت گفت ۴۰ روز هر شب زیارت عاشورا میخوتده رسیده بهش یه ذکر عالی هم دارم ولی ۶۰ روزه روز ...

مبشه اگه گذاشتید‌ منو لایک کنید منم خیلی نیاز دارم 

باز باران بی ترانه بی نوای عاشقانه خسته از مکر زمانه غافل از حتی رفاقت اشک هایی طبق  عادت روی دوش آدمیت میخورد بر بام خانه!!! خدایا بابت تمام داشته هایم تورا سپاس میگویم تویی که از هرگلی خوشبو ترو از هرنسیمی خنک تر و  وسیع تر به من نزدیکی حالا که امضا رو خوندی  میشه برای حاجتم سه تا توحید بخونی؟  
2706